Форум Бориспільців
Тут тусуються мешканці міста Борисполя
Борисполь на одноклаcсниках
 
Перейти на сайт ЧатРегистрацияПоискFAQПользователиГруппыВход
Життя, як воно є

 
Ответить на тему    Список форумов Форум Бориспільців » Новини звідусіль Предыдущая тема
Следующая тема

Життя, як воно є
Автор Сообщение
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Життя, як воно є Ответить с цитатой
«Мене вигнала з дому рідна донька…»
Подібні випадки все частіше трапляються в нашому й без того складному житті. Однак кожна людина, перш ніж вступити в змову зі своїм сумлінням і скоїти щось протизаконне, повинна пам’ятати, що природа має власні неписані закони, і один із них – закон бумеранга. Зло завжди повертається до того, хто спрямував його на інших, а за добро рано чи пізно людина обов’язково отримає гідну винагороду.
Ця історія вражає цинізмом, прагненням декого отримати матеріальні блага всупереч елементарним людським цінностям. Особливо боляче сприймати такі розповіді, коли вони стосуються близьких людей.
До редакції газети звернувся житель Борисполя (з етичних міркувань не вказуємо ні його імені, ні прізвища) – 70-річний пенсіонер, ветеран праці. Його слова пройняті болем і відчаєм: «Я не маю більше сил терпіти ці фізичні та моральні муки. Мене вигнали з дому рідна донька і колишня дружина. Ось уже кілька років я не маю власного житла. Тяжко хворіючи, змушений шукати притулку в чужих людей».
Працюючи з 16-ти років, чоловік отримав спершу однокімнатну квартиру, в якій прописав дружину з її сином, а згодом і чотирикімнатну – для всієї родини.
В 1991 році шлюб між подружжям було розірвано, а разом з цим почалися й поневіряння автора листа. Таємно, без відома господаря, заповзятлива колишня дружина зробила все можливе, щоб виписати його з квартири і швидко приватизувала житло на себе та доньку. Суди проходили з численними порушеннями, про що свідчить скасування їх рішень Верховним Судом України. Проте судова тяганина за цією справою триває й понині.
Чоловік втратив будь-яку надію повернутися до нормального життя, адже хвороба й роки беруть своє. Зараз йому надала притулок сестра-пенсіонерка. Змушений спати на підлозі, адже для ліжка в крихітній однокімнатній квартирі просто немає місця, про лікування годі й говорити. Тим часом колишні родичі здають в оренду зароблену пенсіонером квартиру, незаконно приватизувавши навіть ту кімнату, яку закріпив за ним суд, а отже, чоловік знову не має змоги проживати в ній.
«Нині моя донька вже має власну дитину, — розповідає пенсіонер, — і мені б дуже не хотілося, щоб її спіткала подібна доля. Ніколи не сподівався, що колись мене так образять рідні люди, для яких, власне, так тяжко й трудився все життя, заробляючи цю квартиру».
Інна Бакум,
«ТС»
Можливо хтось впізнає родину, де трапилася така прикра історія. Та не для того надруковано цей матеріал, а щоб застерегти, запобігти жорстокості найрідніших.

Вт Окт 21, 2008 18:23 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
yabadabadu
Бізон
Бізон



Зодиак: Рак | Возраст: 84
Зарегистрирован: 09.08.2006
Сообщения: 293
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
от такого случая никто не застрахован...и тем не менее,прочитав вашу статейку, я должен теперь косо смотреть на своих родичей и близких?маразм какой-то


_________________
ВАЙНА ПА ПОВАДУ И БЕЗ ПОВАДА
__________________________________________________
Жизнь-это курятник,где каждый пытается спихнуть ближнего и обо...ть нижнего.
Вт Окт 21, 2008 20:31 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
само ничто
Черная метка
Черная метка



Зодиак: Стрелец | Возраст: 36
Зарегистрирован: 10.05.2006
Сообщения: 773
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
yabadabadu
там такое написано?
СМОТРИ КАК ХОЧЕШЬ


_________________
Внешне я неприступна. Я давно уже установила, что именно противоречие между моим сладострастным, возбуждающим телом и холодным, неприступным обликом больше всего шокирует мужчин.
__________________________________________________

Своим молчанием обману надежды любопытных.
__________________________________________________
Вт Окт 21, 2008 22:13 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
yabadabadu
Бізон
Бізон



Зодиак: Рак | Возраст: 84
Зарегистрирован: 09.08.2006
Сообщения: 293
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
само ничто писал(а):
yabadabadu
там такое написано?
СМОТРИ КАК ХОЧЕШЬ


что за обиды?.....пускай кто-то напишет что-то хорошее об этой статье,как она помагает нам жить и избегать таких проблем...а все дело в том что она не поможет избежать таких проблем.....это тоже самое что ты всю жизнь ешь ешь и никогда не наешься...потому что организ ето требует постоянно...такая у нас физиология.....это тоже самое,что люди живут вместе очень долгое время,в браке например, а в итоге потом оказывается,что они совсем разные и в итоге расходятся(не со всеми конешно такое случается...но такие случаи тоже есть)....тоже относится и к твоей статье,имелось ввиду,что не со всеми такое случится,но кому предназначена такая судьба с тем и случится и ничто этому не сможет помешать


_________________
ВАЙНА ПА ПОВАДУ И БЕЗ ПОВАДА
__________________________________________________
Жизнь-это курятник,где каждый пытается спихнуть ближнего и обо...ть нижнего.
Ср Окт 22, 2008 0:34 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Ответить с цитатой
стаття не моя. образ нема і не буде
Цитата:
Можливо хтось впізнає родину, де трапилася така прикра історія. Та не для того надруковано цей матеріал, а щоб застерегти, запобігти жорстокості найрідніших.


Ср Окт 22, 2008 9:32 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:    

Ответить на тему    Список форумов Форум Бориспільців » Новини звідусіль Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти: 
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group / Design by Vjacheslav TrushkinB /
:
:

Page generation time: 0.0561s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 13 - GZIP enabled - Debug on