Форум Бориспільців
Тут тусуються мешканці міста Борисполя
Борисполь на одноклаcсниках
 
Перейти на сайт ЧатРегистрацияПоискFAQПользователиГруппыВход
Що буде в місті найближчим часом

 
Ответить на тему    Список форумов Форум Бориспільців » Новини звідусіль Предыдущая тема
Следующая тема

Що буде в місті найближчим часом
Автор Сообщение
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Що буде в місті найближчим часом Ответить с цитатой
Бориспіль майбутнього
Міський голова Анатолій Соловйович Федорчук не втомлюється повторювати, що місто Бориспіль заслуговує бути містом європейського зразку, містом якості, містом прикладом для інших. Тому святкове інтерв’ю з Анатолієм Федорчуком цього разу акцентоване не на здобутках міської ради, які ми можемо спостерігати довкола, а на планах щодо розбудови і благоустрою Борисполя. Скористаємось на декілька хвилин національною рисою – цікавістю, зазираючи в у майбутнє міста.
Анатолію Соловйовичу, що планується змінити у центрі міста найближчим часом?
Центральна площа
Я вже неодноразово говорив і буду повторювати, що пройде зовсім небагато часу – 3-4 роки і Бориспіль зміниться докорінним чином. Я у цьому повністю переконаний.
Наразі не на словах, а, як-то кажуть, на ділі, розробляються проекти реконструкції нашої центральної площі, частину якої від вул. Ватутіна приблизно до будівлі міськвиконкому передбачається реконструювати під проведення різноманітних святкових заходів, фестивалів, концертів. У центрі плануємо зробити унікальний фонтан з музичним супроводом та освітленням. Нині фахівці, залучені до розробки проекту, готують декілька варіантів.
До Дня міста ми плануємо не лише завершити реконструкцію існуючого фонтану, а ще побудуємо маленький фонтанчик, в першу чергу, для наймолодших бориспільців.
Парк
Вже маємо домовленість з підприємцем Борисом Абрамовичем Шапіро, що поряд з магазином «Фокстрот» буде оригінально впорядкована територія: відповідно до проекту тут будуть 3-5 фонтанів, лави для відпочинку, маленький скверик. Це буде комерційний проект, хоча при потребі місто надасть підтримку, адже це робиться для спільного блага.
Впевнений, що це місце стане одним з найулюбленіших серед мешканців Борисполя.
Цей проект дуже дорогий, тому наразі важко сказати, скільки часу піде на його реалізацію. Але маємо надію, що стане традицією щороку до Дня міста відкривати поетапно щось нове.
До 8 Березня наступного року планується відкриття розважального комплексу на місці так званої «клітки», який будує "Агробудмеханізація" — унікальний архітектурний проект з балконами, сценою. Це буде подарунок не лише жіноцтву міста, а й молоді. Він працюватиме цілий рік. Двічі на тиждень діти зможуть займатися танцями, тут проходитимуть конкурси, свята та різноманітні заходи. Ще на прохання молоді планується побудувати баскетбольну площадку в парку.
Поки що ми не вирішили питання з «Тамарою». Політичне рішення щодо цього закладу прийняли вже давно — воно немає права там на існування, але в інженерному плані ми ще не вирішили, що там буде. Є досить цікаві оригінальні думки з цього приводу і зараз наше управління архітектури і містобудування працює над ними. Це, як-то кажуть, тема наступної нашої розмови. Також плануємо переробити огорожу навколо парку, яка б мала естетичний вигляд.
Торговельно-розважальний мистецький комплекс
Звичайно, що невдовзі автостоянки і шиномонтажу у центрі міста не буде, ця земельна ділянка вже виділена компанії, яка розробляє проект будівництва торговельно-розважального мистецького комплексу. Навколо цього майданчику йде багато спекуляцій, але я відповім на це запитанням: якщо це такий ласий кусок, то чому за 18 років ніхто там нічого не побудував?
Підземний перехід
Також тісно співпрацюємо з однією київською організацією щодо будівництва підземного переходу біля «Сільпо», який буде виходити на вулицю Червоноармійську уздовж вулиці Київський шлях. Там плануємо розмістити торгові точки.
Площа Чубинського
За рахунок торгових точок у переході можливо зможемо вирішити питання тих приватних підприємців, які сьогодні розташовані вздовж Київського шляху, біля магазину «Борисове поле». Там міською радою було прийнято рішення про відкриття Площі імені Павла Чубинського. Але варіанти переміщення, які пропонувалися цим підприємствам, їх не задовольнили. Відповідно вони відмовилися. Міська рада у свою чергу не продовжила їм договори оренди.
Нижній Вал
За магазином «Альянс» по вулиці Нижній Вал плануємо розбити скверик, де будуть встановлені лавки для відпочинку людей.
Район РАГСу
Також по вулиці Київський шлях, що плавно переходить у вулицю Головатого навпроти РАГСу ЗАТ «БМУ-53» сьогодні проводить опоряджувальні роботи. Там практично вже закінчилося будівництво тротуару і невдовзі будуть посаджені декілька видів дерев та кущів. А навпроти РАГСу також реконструюємо площі.
Книшове кладовище
Плануємо також у цьому році продовжити роботи з реконструкції Книшового кладовища. Сьогодні можна констатувати той факт, що перепоховання закінчені. Ми не зможемо втілити розроблений проект за один рік, тому що для цього потрібна досить солідна сума коштів, але поетапно ми будемо його реалізовувати.
Що буде з будівництвом аквапарку?
Що стосується будівництва аквапарку, то мені не зовсім зрозумілий галас, вчинений окремими ЗМІ, де люди категорично виступають проти його будівництва. Можливо це висловлюються ті, хто зацікавлені у тому, щоб Комсомольське озеро використовувалося лише у приватних інтересах, а не громадою міста. Можливо, хтось розглядає це місце, щоб потім забудувати його житловими будинками, проти чого я категорично проти. Можливо, помиляюся, але чому тоді все так гостро сприймається? Мабуть, за цим стоять чиїсь приватні інтереси. Хоча зізнаюся, що серед категоричних висловлювань є й раціональні думки. Згоден, що озеро – природний оазис, але ж ми не можемо змиритися з тим, щоб воно залишалося смітником. Для впорядкування озера власними силами коштів у бюджеті немає.
Чому ж ті, хто виступають проти будівництва аквапарку, не беруться за наведення порядку? Для цього мало ініціативи, треба конкретні дії – проведення суботників, інших акцій, а влада завжди підтримає. Хотілось б знати з цього приводу й думку молоді на сторінках вашої газети.
Міська рада прийняла рішення щодо розробки проекту і ми будемо втілювати його у життя. Основна умова з забудовником — це вільна, безкоштовна, безперешкодна можливість для людей відпочивати на Комсомольському озері.
Дякую за цікаву розмову, яку обов’язково продовжимо на сторінках газети. А читачів «ТС» повідомляємо, що у наступних номерах ви більше дізнаєтесь про найближчі зміни у місті Борисполі.
Дякую за цікаву розмову, яку обов’язково продовжимо на сторінках газети. А читачів «ТС» повідомляємо, що у наступних номерах ви більше дізнаєтесь про найближчі зміни у місті Борисполі.
Ольга МАНЬКО,
«ТС»

Ср Авг 27, 2008 12:35 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
Даже существуя в современнм виде, озеро всё-таки существует. А там, глядишь или падишах умрёт, или осёл сдохнет, или деньги в бюджет заложат. На фонтаны же идиотские хватает.
А если его засыпать, оно существовать перестанет. Навсегда.
В связи с этим, настораживает однобокость позиции Анатолия Соловьёвича. Отвести землю под строительство аквапака и под строительство жилых домов - одинаковая процедура.

P.S.Ничего святого нет. Скоты.


_________________
Debita animadversione puniendum
Ср Авг 27, 2008 12:56 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Ответить с цитатой
Torquemada
Шановний, погано читаєте.
Цитата:
Хотілось б знати з цього приводу й думку молоді на сторінках вашої газети.

Анатолій Соловйович сказав, що озеро залишиться і шлях до нього буде безперешкодним. Навпаки будуть за ним дивитися. А зараз дивитися за ним нема кому

Ср Авг 27, 2008 13:04 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
Незалежна

Не имею привычки верить на слово Анатолиям Соловьёвичам. Где и когда проходило гражданское обсуждение проекта? "ТС" что-нибудь публиковала по этому поводу. Эскизы особенно интересуют, или макет.
За ссылки на интернет ресурсы буду признателен особо.


_________________
Debita animadversione puniendum
Ср Авг 27, 2008 13:14 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Ответить с цитатой
Torquemada
поки що самого проекту немає. Я ж кажу, читайте уважно.
Рішенням міської ради тільки дано дозвіл на розробку проекту.
А потім і будуть громадські слухання

Ср Авг 27, 2008 14:15 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
Незалежна

То есть, на сколько я понял, формирование общественного мнения по поводу существования "объекта Комсомольские озёра" начато СМИ ещё до самого проекта строительства?????
И мнение Анатолия Соловьёвича направлено в сторону поддержки сроительства заранее? Весьма достойно для головы.
Интересно, он себе представляет аквапарк как таковой?

добавлено спустя 17 минут:

Кстати, а почему бы "ТС", как объективному СМИ не провести маленький экскурс бориспольчанам по аквапаркам: какие они бывают в частности, как выгледят, в чём их отличие от озера... В свете последних событий, это будет очень интересно почитать. Анатолию Соловьёвичу особенно.


_________________
Debita animadversione puniendum
Ср Авг 27, 2008 14:27 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Ответить с цитатой
Torquemada
за моєю інформацією, проект вже є. І з приводу нього вже були громадські слухання, на якому виступали люди що проти і аргументували свою думку. поки що будівництво призупининено!
аЛЕ Я ОСОБИСТО ЛЮБЛЮ АКВАПАРКИ.
причому тут озеро, в якому ніхто не купаєжться не розумію.
На днях намагатимусь знайти проект.

Пт Сен 05, 2008 20:54 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Attaboy
Бурундук
Бурундук


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Дева | Возраст: 41
Зарегистрирован: 28.03.2007
Сообщения: 129


Сообщение Ответить с цитатой
Вот я к этим озерам отношусь как к болотам с головастиками. Бррр. И вода мутная и дна не видно. А аквапарк он аквапарк и есть. ИМХО


_________________
Причиняю добро налево-направо,наношу пользу,подвергаю ласкам!
Пт Сен 05, 2008 21:34 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
Attaboy
Torquemada

Дети мои! Озёра на этой планете существуют не для того, что бы вы в них купались! Комсомольское - часть ЭКОСИСТЕМЫ.
Уберите озеро - преобразится вся экосистема. Как? Неизвестено. Необходимо специальное исследование. Как вариант осушение или наоборот заболачивание окрестных грунтов, перемещение популяций насекомых, грызунов, насекомоядных зверей.........
А кроме того, если вы считаете, что лёгкие нашей планеты - леса, тогда вы в школе зря тратили время.
"Я люблю аквапарки, поэтому давайте уничтожим озеро" может сказать только такая эгоистичная личность, которой я руки не подам.


_________________
Debita animadversione puniendum
Пн Сен 08, 2008 9:32 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
жлоб бориспольский
Чебурашка
Чебурашка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рыбы | Возраст: 30
Зарегистрирован: 10.09.2008
Сообщения: 59


Сообщение Ответить с цитатой
Attaboy писал(а):
Вот я к этим озерам отношусь как к болотам с головастиками. Бррр. И вода мутная и дна не видно. А аквапарк он аквапарк и есть. ИМХО

несколько днёв назад купалси в этом озере - отличная чистая родниковая водичка Good тока малость заросло зелеными водорослями (но они незаразные Very Happy ) ... вот тока жаль шо детки богатых козлов и прочих чиновникоф там моют свои машины и загрязняют среду останками своей тупой жизнедеятельности Twisted Evil

Ср Сен 10, 2008 10:31 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
жлоб бориспольский

Когда я был инспектором, гонял таких чястенько. Видел бы ты как быстро крутизна пропадает!


_________________
Debita animadversione puniendum
Ср Сен 10, 2008 11:03 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
жлоб бориспольский
Чебурашка
Чебурашка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рыбы | Возраст: 30
Зарегистрирован: 10.09.2008
Сообщения: 59


Сообщение Ответить с цитатой
Torquemada писал(а):
жлоб бориспольский

Когда я был инспектором, гонял таких чястенько. Видел бы ты как быстро крутизна пропадает!

наверно тогда ты был самой крутой крутизной Борысполя и мыл свою крутую тачку в фонтане возле памятника ленину Wink


_________________
Made in USSR
Ср Сен 10, 2008 17:43 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
жлоб бориспольский

Никогда я не был крутым. Никогда у меня машины не было. Нет и сейчас. Да и водить я не умею вовсе. А работал я в Киеве.


_________________
Debita animadversione puniendum
Ср Сен 10, 2008 17:46 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
zimbo
Любитель КаЛаБаСоВ
Любитель КаЛаБаСоВ


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 38
Зарегистрирован: 23.03.2006
Сообщения: 51
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
Короче инфо уз 1 уст. В юорисполе будет самая высокая горка в Украине.


_________________
Нельзя быть одновременно трезвым, красивым и умным!
Ср Сен 10, 2008 20:19 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Ответить с цитатой
zimbo
какая горка? детская?
Твой метод выкладывать мысли поражает Smile

Чт Сен 11, 2008 9:48 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:    

Ответить на тему    Список форумов Форум Бориспільців » Новини звідусіль Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти: 
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group / Design by Vjacheslav TrushkinB /
:
:

Page generation time: 0.0822s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on