Форум Бориспільців
Тут тусуються мешканці міста Борисполя
Борисполь на одноклаcсниках
 
Перейти на сайт ЧатРегистрацияПоискFAQПользователиГруппыВход
Шановні мешканці, невже вам не гидко?

 
Ответить на тему    Список форумов Форум Бориспільців » Новини звідусіль Предыдущая тема
Следующая тема

Шановні мешканці, невже вам не гидко?
Автор Сообщение
Незалежна
Бурундук
Бурундук



|
Зарегистрирован: 22.08.2008
Сообщения: 110


Сообщение Шановні мешканці, невже вам не гидко? Ответить с цитатой
Нещодавно довелося прочитати лист-звернення до мешканців будинку від голови будинкового комітету. На основне повідомлення вистачило одного речення, виділеного жирним шрифтом. В ньому йшлося про вчасне подання покажчиків лічильників холодної та гарячої води. А потім, як-то кажуть, користуючись нагодою і вільним місцем на аркуші – про все наболіле. Про що далі йшла мова? Звичайно, про сміття.
Так, ми знову повертаємось до наболілої теми. Але тепер вона стосується не «абстрактних» вулиць, а кожного особисто.
«Велике прохання до вас не кидати сторонні предмети в каналізацію»
Часто доводилось чути від сусідів з першого поверху про забиті каналізаційні труби та потопи у санвузлі. Нерідко потерпає від так званих «заторів» і підвал. Щойно ніс виявив причини появи неприємного запаху – сантехніку не минути виїзду на об’єкт. З наших трубопроводів він дістає різну рибку. Ось неповний перелік наведених в листі прикладів: серед сторонніх предметів найчастіше зустрічаються засоби жіночої особистої гігієни та дитячі підгузки, які розбухають і запроторюють труби. В результаті цього тече каналізація у підвальних приміщеннях. Усунути такий затор надзвичайно важко. Забита каналізація за лічені хвилини затоплює квартири першого поверху. Нерідко в каналізації опиняються ложки, виделки, фрукти, рушники або ганчір’я. Такий «улов» свідчить про дитячі забавки, тому голова комітету закликає слідкувати за іграми свого чада.
Це, так би мовити, прихована проблема, бо ніхто, крім сантехніка і власника протікаючої каналізації, не знає про неприємність і не зацікавлений в її припиненні. Тоді пропоную вийти з квартири. Тут справи набувають дещо іншого характеру.
«Наведіть лад у своїх під’їздах»
Багатоповерхівки завжди славились своїми під’їздами. Починаючи від парадної й закінчуючи горищем – кожну стіну біля сходів можна довго розглядати. Ліфт – іще одна додаткова площа для важливих повідомлень і непристойних малюнків. Саме тут можна дізнатися багато нового про своїх сусідів, адже на стінах є все: від освідчень в коханні до висвітлення одним конкретним словом всього, що автор думає про людину. Спускатися щодня такими оздобленими народною творчістю сходами не досить приємно – скаже кожен, хто, щодня прямуючи на роботу й повертаючись додому, читає ті відверті послання. Крім того сходи щодня прикрашаються черговою порцією недопалків, сірників, а під вечір знайдуться охочі додати до інтер’єру кілька скляних пляшок.
Сусіди завзято нарікають на прибиральницю й вимагають ремонту. Ось що зазначено з цього приводу в листі: «Теперішнім штатним розписом місце прибиральниці не передбачено. Мінімальна оплата за під’їзд становить 300-350 гривень. На таку зарплату неможливо нікого знайти, я не говорю про якість роботи. Не важко раз на місяць кожній квартирі промити площадку й замести частину сходів, які належать до вашого поверху. Невже Вам приємно жити в такому бруді. А також намагайтесь не кидати упаковки від їжі, недопалки на доріжки біля будинку, асфальт, дитячий майданчик, траву. Для цього існують урни. Двірнику і без того вистачає роботи». До речі, те що летить з деяких вікон багатоквартирних будинків, засвідчує не лише про «високий рівень культури» їх мешканців, а й детально розповість перехожим, чим живе кожна окрема квартира. Попід балконами рясно засіяно зіпсованими продуктами, харчовими відходами, зустрічаються і все ті ж засоби особистої гігієни. Буває, що з вікон безсоромно летять великі пакети із сміттям. Жодна прибиральниця не зможе впорядкувати прибудинкову територію, якщо мешканці будуть завзято її засмічувати. І останнє прохання.
«Не вигулюйте собак на дитячому майданчику»
Тут, певно, передмова непотрібна. Домашні улюбленці є в кожному під’їзді. Щоранку і ввечері дбайливі господарі виводять їх на прогулянку. Але чомусь обирають для їхнього туалету подвір’я перед будинком, на якому вдень граються діти. Тому: «Велике прохання не вигулювати своїх чотириногих друзів на подвір’ї та дитячому майданчику».
Спростування чи пояснення ситуацій, що склалися, знайти не вдасться – надто вагомі факти й докази безладу. От тільки не зрозуміло, що підштовхує деяких власників квартир влаштовувати навколо себе смітник. Так, він не особистий, а загальноміський, і лепта кожного там на перший погляд непомітна. Та невже вам не гидко споглядати з вікна смітник і вдихати його «аромати»? В місті триває постійна боротьба з цим лихом, але якщо кожен з нас не буде боротися з ним, то жодна програма благоустрою не врятує нас від сміттєвої навали.
Наталія БУБЛИК,
«ТС»

Чт Сен 11, 2008 9:51 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Re: Шановні мешканці, невже вам не гидко? Ответить с цитатой
Незалежна писал(а):
А також намагайтесь не кидати упаковки від їжі, недопалки на доріжки біля будинку, асфальт, дитячий майданчик, траву. Для цього існують урни.


Любопытно, а не был ли это на самом деле голова придомового комитета какого-нибудь оболоньского, скажем дома?
Существуют урны в зоне жилой застройки в Борисполе? Это фантастика!


_________________
Debita animadversione puniendum
Чт Сен 11, 2008 10:05 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
YouHim
Черная метка
Черная метка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 43
Зарегистрирован: 26.02.2007
Сообщения: 941
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
Незалежна писал(а):
Мінімальна оплата за під’їзд становить 300-350 гривень. На таку зарплату неможливо нікого знайти, я не говорю про якість роботи.

Один подъезд можно убрать за полчаса. За полдня можно убрать не меньше десятка. 300*10=3000 Думаю за полдня работы и такую зарплату будет много желающих. Лучше бы сказали, что уборщицам платят 300 гривен за десяток подъездов, а остальное в карман - тогда я поверю.
Незалежна писал(а):
Не важко раз на місяць кожній квартирі промити площадку й замести частину сходів, які належать до вашого поверху. Невже Вам приємно жити в такому бруді.

... и при этом не забывайте исправно платить абонплату!! sado
Torquemada писал(а):
Существуют урны в зоне жилой застройки в Борисполе? Это фантастика!

Ні, це фантастика синку!
Максимум что видел это картонную коробку, которую дворник ставит, в надежде уменьшить себе работы...


_________________
Born stupid? Try again!

Чт Сен 11, 2008 10:28 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Николь
Модератор
Модератор



Зодиак: Телец | Возраст: 39
Зарегистрирован: 14.09.2006
Сообщения: 532
Откуда: Борисполь

Сообщение Re: Шановні мешканці, невже вам не гидко? Ответить с цитатой
Незалежна писал(а):

«Наведіть лад у своїх під’їздах»
Багатоповерхівки завжди славились своїми під’їздами. Починаючи від парадної й закінчуючи горищем – кожну стіну біля сходів можна довго розглядати. Ліфт – іще одна додаткова площа для важливих повідомлень і непристойних малюнків. Саме тут можна дізнатися багато нового про своїх сусідів, адже на стінах є все: від освідчень в коханні до висвітлення одним конкретним словом всього, що автор думає про людину. Спускатися щодня такими оздобленими народною творчістю сходами не досить приємно – скаже кожен, хто, щодня прямуючи на роботу й повертаючись додому, читає ті відверті послання. Крім того сходи щодня прикрашаються черговою порцією недопалків, сірників, а під вечір знайдуться охочі додати до інтер’єру кілька скляних пляшок.
Сусіди завзято нарікають на прибиральницю й вимагають ремонту. Ось що зазначено з цього приводу в листі: «Теперішнім штатним розписом місце прибиральниці не передбачено. Мінімальна оплата за під’їзд становить 300-350 гривень. На таку зарплату неможливо нікого знайти, я не говорю про якість роботи. Не важко раз на місяць кожній квартирі промити площадку й замести частину сходів, які належать до вашого поверху. Невже Вам приємно жити в такому бруді. А також намагайтесь не кидати упаковки від їжі, недопалки на доріжки біля будинку, асфальт, дитячий майданчик, траву. Для цього існують урни. Двірнику і без того вистачає роботи». До речі, те що летить з деяких вікон багатоквартирних будинків, засвідчує не лише про «високий рівень культури» їх мешканців, а й детально розповість перехожим, чим живе кожна окрема квартира. Попід балконами рясно засіяно зіпсованими продуктами, харчовими відходами, зустрічаються і все ті ж засоби особистої гігієни. Буває, що з вікон безсоромно летять великі пакети із сміттям. Жодна прибиральниця не зможе впорядкувати прибудинкову територію, якщо мешканці будуть завзято її засмічувати. І останнє прохання.


Мне вот интересно, а зачем ЖЕК, если они не убирают, ремонты в подъезде не делают, а деньги им каждый месяц плати? За что платить?
А насчет невыгодности оплаты труда уборщицы - это еще спорный вопрос. Подьезд же не каждый день убирать надо? Раз в неделю более чем достаточно.
А то представьте, что начнется - кто-то из жильцов будет убирать, кто-то нет, одним словом будет нечестно. Тем более, что люди платят в ЖЕК, и еще должны сами убирать. Бред. Зачем тогда ЖЕК? Деньги брать?
Из собственного опыта скажу - нашему дому ЖЕК вроде бы (еще не факт) пообещал выдать некую сумму для ремонта, при этом из этой же суммы удержал 1/3 и сказал - собирайте остальные деньги сами!!!!!Тоесть за наш счет кто-то себе дома ремонт сделает или же в Турцию слетает.
И мы еще боремся за гордое звание ГОРОД БОРИСПОЛЬ!Тьфу...


_________________
Помни, Господь все видит.Живы так, чтобы ему было интересно...
Чт Сен 11, 2008 10:40 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
жлоб бориспольский
Чебурашка
Чебурашка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рыбы | Возраст: 30
Зарегистрирован: 10.09.2008
Сообщения: 59


Сообщение Ответить с цитатой
не знаю за всех мешканцов но лично мне от всего этого с самого утра гидко, пративна, аж рыгать хочецца Bad


_________________
Made in USSR
Чт Сен 11, 2008 10:42 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
У нас в городке да и в ближлежайших районах я не видел и коробки.
Дворники убирают нечасто. Не могу даже и сказать на сколько не часто, ибо последнего раза не помню. Но более-менее чисто тем не менее. А что касается мытья подъездов, то такое было когда-то, но этот обычай постепенно канул в лету после передачи городка из военного ведомства в обслуживание ЖЭК. Затрудняюсь даже сказать почему, но чище не стало, это точно.


_________________
Debita animadversione puniendum
Чт Сен 11, 2008 10:45 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
YouHim
Черная метка
Черная метка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 43
Зарегистрирован: 26.02.2007
Сообщения: 941
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
Насчет того чтоб меньше мусорить я еще согласен, но насчет уборки подъезда... Что, жек решил уже совсем нихера не делать за наши деньги?


_________________
Born stupid? Try again!

Чт Сен 11, 2008 11:47 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
жлоб бориспольский
Чебурашка
Чебурашка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рыбы | Возраст: 30
Зарегистрирован: 10.09.2008
Сообщения: 59


Сообщение Ответить с цитатой
количесто человекочасов которое уже потрачены на обсуждение этой темы достаточно для уборки целого квартала Razz

добавлено спустя 2 минуты:

а уборщиц и дворников лучше нанимать таджиков, а то хохлы ваще ох... и об... ленились


_________________
Made in USSR
Чт Сен 11, 2008 11:51 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
жлоб бориспольский

Не знаю, как на счёт таджиков, но у нас на предприятии уборщики - узбеки. Ну их к шайтану! Лучше бы наши были.


_________________
Debita animadversione puniendum
Чт Сен 11, 2008 12:04 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
жлоб бориспольский
Чебурашка
Чебурашка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рыбы | Возраст: 30
Зарегистрирован: 10.09.2008
Сообщения: 59


Сообщение Ответить с цитатой
Torquemada писал(а):
жлоб бориспольский

Не знаю, как на счёт таджиков, но у нас на предприятии уборщики - узбеки. Ну их к шайтану! Лучше бы наши были.

а шо с узбеками не так? веники воруют, мыло жрут? Very Happy


_________________
Made in USSR
Чт Сен 11, 2008 12:33 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
жлоб бориспольский

Работать не хотят, шарятся. Такие хитрые в этом плане, куда там евреям! Недавно стырили из незакрытой подсобки 20 канистр (10-и литровых!!!)из-под азотной кислоты (с концами) что бы воду туда наливать. Пробовал дознание провести, делают вид, что плохо по русски понимают... Хоть бы не потравились.

Very Happy А мне рассказывали, что ещё до моего прихода, их вычислили уборщицы, что они мастурбируют в туалетах и контакты на стенах развешивают. Уборщицы генеральному жаловались. Very Happy Very Happy Very Happy
По родине тоскуют, наверное, по Узбекистану.


_________________
Debita animadversione puniendum
Чт Сен 11, 2008 13:06 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
жлоб бориспольский
Чебурашка
Чебурашка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рыбы | Возраст: 30
Зарегистрирован: 10.09.2008
Сообщения: 59


Сообщение Ответить с цитатой
Torquemada писал(а):
жлоб бориспольский

Работать не хотят, шарятся. Такие хитрые в этом плане, куда там евреям! Недавно стырили из незакрытой подсобки 20 канистр (10-и литровых!!!)из-под азотной кислоты (с концами) что бы воду туда наливать. Пробовал дознание провести, делают вид, что плохо по русски понимают... Хоть бы не потравились.

Very Happy А мне рассказывали, что ещё до моего прихода, их вычислили уборщицы, что они мастурбируют в туалетах и контакты на стенах развешивают. Уборщицы генеральному жаловались. Very Happy Very Happy Very Happy
По родине тоскуют, наверное, по Узбекистану.

а армейскую профилактику пробовали? за воровство - по морде, за ананизм - по яйцам boshka


_________________
Made in USSR
Чт Сен 11, 2008 13:12 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Torquemada
Архаровець
Архаровець


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 42
Зарегистрирован: 10.12.2007
Сообщения: 570
Откуда: городок

Сообщение Ответить с цитатой
жлоб бориспольский

Чувствую, дойдёт скоро до этого. Достали. И главное нет у них такого действия, которое не порождает тебе проблемы. то обед у них скоро, то груз пришёл поздно, "я приходил, а вас не было" и т.п....


_________________
Debita animadversione puniendum
Чт Сен 11, 2008 14:34 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Attaboy
Бурундук
Бурундук


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Дева | Возраст: 41
Зарегистрирован: 28.03.2007
Сообщения: 129


Сообщение Ответить с цитатой
Чи мені здаеться чи ми з вами мешкаємо в різних містах? І урні для сміття у мене є. І прибиральницю бачу кожного ранку. І не дише на подвір'ї а й в під'їздах вона прибира. І ремонт в тих самих під'їздах зроблений за рахунок ЖЕК'у. І стіни не обписані. І двері з кодовими замками. І освітлення не лише в під'їздах а й на вулиці перед вхідними дверима. Едине що на своїй... "лестничной клетке " (не знаю як це сказати українською) сам міняю згорівші лампочки.


_________________
Причиняю добро налево-направо,наношу пользу,подвергаю ласкам!
Пт Сен 12, 2008 17:13 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
ГлаВредина
Бурундук
Бурундук


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Скорпион | Возраст: 38
Зарегистрирован: 11.09.2008
Сообщения: 126


Сообщение Ответить с цитатой
Attaboy
вся разница в организации которая обслуживает ваш дом. Их в Борисполе уже 4 или 5!

Пт Сен 12, 2008 17:50 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Дівчина з планети Земля
Сироїжка
Сироїжка


Пол: Пол:Женский
Зодиак: Близнецы | Возраст: 35
Зарегистрирован: 21.07.2008
Сообщения: 21


Сообщение Ответить с цитатой
Народ, на справді не завжди є важливим, яка організація обслуговує ваш мікрорайон, не так важливо, на скільки сумлінно прибиральниця ставиться до своїх обов’язків - головне, те на скільки ми самі хочемо щоб в нашому місті, на нашій вулиці, у нашому подвір’ї, підїзді було чисто. Якщо кожен перехожий буде кидати папірець від цукерки або недопалок повз урну то біля неї за годину буде невеличке сміттєзвалище, а потім дивлячись на нього самі ж і говоритимемо, що Бориспіль - великий смітник... будемо нарікати на прибиральницю і жеки... Як на мене це тупо Confused Перш ніж когось обвинувачувати треба навчитись самим попадати жуйкою в урну!

Вс Сен 14, 2008 23:30 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
YouHim
Черная метка
Черная метка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 43
Зарегистрирован: 26.02.2007
Сообщения: 941
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
Дівчина з планети Земля писал(а):
треба навчитись самим попадати жуйкою в урну!

Пока что тренируются


_________________
Born stupid? Try again!

Пн Сен 15, 2008 10:22 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Николь
Модератор
Модератор



Зодиак: Телец | Возраст: 39
Зарегистрирован: 14.09.2006
Сообщения: 532
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
Дівчина з планети Земля
Знаешь среди моих друзей принято всегда выбрасывать муссор в бак и не муссорить на природе. В подьезде у нас тоже чисто, и опять таки потому что мы САМИ убираем. Вопрос только тогда, зачем я плачу деньги за обслуживание ЖЕКом??? Он свои функции не выполняет. Деньги получает.
Так что тут вопрос не о том, что кто-то не доносит муссор до урны (таких придурков у нас в городе достаточно, но уже не большинство), а в том, почему жильци сами должны делать ремонт, уборку и т.д., если есть организация, которая за это ответственна?

Attaboy
Мне уже интересно, где ты живешь. Smile Описал идеальную картинку...Эх везде бы так...


_________________
Помни, Господь все видит.Живы так, чтобы ему было интересно...
Вт Сен 16, 2008 15:54 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
YouHim
Черная метка
Черная метка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рак | Возраст: 43
Зарегистрирован: 26.02.2007
Сообщения: 941
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
Николь писал(а):
Вопрос только тогда, зачем я плачу деньги за обслуживание ЖЕКом??? Он свои функции не выполняет. Деньги получает.

А вы перестаньте платить. и они пришлют бамажку что прекращают обслуживать ваш дом Very Happy


_________________
Born stupid? Try again!

Вт Сен 16, 2008 16:10 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
kom
Чебурашка
Чебурашка


Пол: Пол:Мужской
Зодиак: Рыбы | Возраст: 37
Зарегистрирован: 22.01.2008
Сообщения: 70


Сообщение Ответить с цитатой
нет, в первую очередь вывесят списки должников а в случае и дальнейшей непроплаты будут подавать на суд.При етом если есть долги-никакие операции они проводить не будут-тоесть справку не получиш,прописатся или выписатся тоже неполучится и тд...

Вт Сен 16, 2008 18:26 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Дівчина з планети Земля
Сироїжка
Сироїжка


Пол: Пол:Женский
Зодиак: Близнецы | Возраст: 35
Зарегистрирован: 21.07.2008
Сообщения: 21


Сообщение Ответить с цитатой
YouHim писал(а):
Николь писал(а):
Вопрос только тогда, зачем я плачу деньги за обслуживание ЖЕКом??? Он свои функции не выполняет. Деньги получает.

А вы перестаньте платить. и они пришлют бамажку что прекращают обслуживать ваш дом Very Happy


Що до роботи жеків - то ганьба якої цивілізований світ не бачив, хоч вони й без упину кричать, що ледве виживають, і нема їм чим платити зарплату своїм працівникам - то все одно ганьба ганьбуща.
Можна відмовитись від обслуговування ЖЕКу й на гроші, які йшли до них йшли можна винайняти собі прибиральницю, яка буде мити, витирати й пестити під*їзд. А що робити якщо накриїться ліфт? Confused
Але мова йде ще й про особисту культуру - пляшки, засіяні недопалками сходи, й тільки в ліфті можна дізнатись що "Цой - жив", а "Таня шлюха" (тут без особистих натяків). Який там жек (хоч і йому догана)...самі повинні хоч трішки бачити, що діємо навколо себе. Confused
А про ЖЕКи, думаю, ще не раз поговоримо

Ср Сен 17, 2008 8:51 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Николь
Модератор
Модератор



Зодиак: Телец | Возраст: 39
Зарегистрирован: 14.09.2006
Сообщения: 532
Откуда: Борисполь

Сообщение Ответить с цитатой
Получается возникает такой вопрос: зачем существуют ЖЕКи, если мы можем обходиться без них в плане обслуживания?


Дівчина з планети Земля
Я понимаю, что в твоем сообщении уделяется больше внимания культуре населения, а не проблеме ЖЕКов. Это действительно также наболевшая тема. Единственное, что тут можно сделать - это начать с себя. Тоесть самим не муссорить. Увы, менталитет наш таков, что часть людей неочень-то хотят придерживаться правил, и остальным приходиться мириться с такой картиной. Одним словом - до Европы нам в этом плане далеко.Жаль.


_________________
Помни, Господь все видит.Живы так, чтобы ему было интересно...
Ср Сен 17, 2008 10:08 Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Показать сообщения:    

Ответить на тему    Список форумов Форум Бориспільців » Новини звідусіль Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти: 
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group / Design by Vjacheslav TrushkinB /
:
:

Page generation time: 0.1635s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 13 - GZIP enabled - Debug on