Есть у нас любители котиков?

З'ясування відносин по важливим та не дуже питанням

Модератор: Николь

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Ёлка від 17 липня 2014, 13:18

ой девочки, давайте не будем про котят, я уже 2 года мучаюсь :cry: :cry: :cry: , никак решиться не могу. Я хочу бриташечку girl_cray2 girl_cray2 girl_cray2
В любимом человеке нравятся даже недостатки,
а в нелюбимом раздражают даже достоинства

(Омар Хайям)
Аватар користувача
Ёлка
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1207
З нами з: 07 листопада 2008, 09:52
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Ёлка від 17 липня 2014, 14:23

Зображення
В любимом человеке нравятся даже недостатки,
а в нелюбимом раздражают даже достоинства

(Омар Хайям)
Аватар користувача
Ёлка
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1207
З нами з: 07 листопада 2008, 09:52
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Николь від 17 липня 2014, 15:10

о! котики - це і моя слабкість. У нас зараз дві кицьки живе - одній 2 роки (підібрала бездомне кошеня у дворі, вимила, обробила від паразитів, звозила в ветлікарню на обстеження, відгодувала ), другій - 2 місяці (взяла онучку своєї попередньої кицьки, яка ,на привеликий жаль, пішла за радугу кілька років тому :cry: ). Нам зараз весело :)
Їз необхідного:
- мисочка, бажано подвійна, щоб можно була два вида їжі давати. Окремо в нас стоїть мисочка з водою. Хоча старша кицька більше любить пити з-під крану :-D
- лоток-туалет - я рекомендую брати із великими стінками, щоб менше наповнювач розсипався за краї.
- наповнювач для туалету. Тут широкій вибір - пісочний в гранулах (гранули є різного розміру).Рекомендую "Мурку" - запах відсутній, легко прибирається. І є наповнювач із деревини. Рекомендую "SuperCat". Теж запах добре поглинає і зручний у користуванні. Ми зараз саме такий використовуємо. Обов'язково повинна бути лопатка для очищення лоточкую
- стовпчик для точіння кігтів. У нас вже добре пошматований,як раз планую купити новий.
- іграшки. Як показує мій багаторічний досвід, іграшки потрібні. По-перше, котенятко зайняте, йому не сумно. По-друге, меблі і штори будут ціліші :) У нас декілька разних кульок - м'які, із дзвониками у середині і вкриті рогожкою. Обидві люблять гратися усим цим добром.
- переноска. Буде у нагоді в поїздках та у візитах до лікаря (щеплення, планові огляди, екстренні випадки).
- гребінець для вичісування.
Із бажаного:
- сухий корм. Дуже зручно у спеку - він не так швидко псується, і можна залишати його на весь день. Ми беремо "ПроПлан". Хоча багато хто користується "Роял Канін". Але він як на мене більш жирний. А у нас же дами. :embarrassed: То ми слідкуємо за фігурою. :)
- місце для сну або будиночок. Старша спочатку спала на спальному місці, але згодом перебралася на підвіконня, пуфик у прихожій та коврик у кімнаті. Зрідка спить з нами. Малеча поки що спить з нами, або на пуфику у спальні. Будиночком граються, але не дуже. Тут таке - у всіх різні смаки.
- фурмінатор. Дуже класна, але дорогувата річ. Це гребінець із можливістю вичісувати не лише зацву верхню шерсть, але і підшорсток. Все думаю над придбанням.

Кицю обов'яково раз на два місяці обробляємо від бліх, та раз на півроку даємо препарати від глистів. Хоча вона у нас домашня. Але про всяк випадок. Малій ще нічого не робили, лікар сказав, що треба ще трошки зачекати щоб підросла.
На рахунок тоскоплазмозу - не знаю, аналізи не сдавала. Але з котами, собаками тусуюсь із дитинства :) Але руки мию після того як граюся або гладжу котика чи собаку. З милом, а буває що щей антибактеріальним гелем користуюсь.
Буде нагода, сдам на антитіла. Але це скоріше не із найголовнішого для мене зараз.

Наталі, будуть ще запитання - пиши :)
Да, белая...Да, пушистая...Но это еще ни о чем не говорит...
Аватар користувача
Николь
Модератор
Модератор
 
Повідомлення: 2469
З нами з: 07 листопада 2008, 10:28
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (6)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Groza83 від 17 липня 2014, 15:53

Николь
Дякую :)
Напиши мені в ПП свій номер телефону.

думаю думаю... Якби в мене не було дітей, то я б вдома не сиділа, а постійно кудись би їздила, тому котик був би зайвий. Коли є діти, то з однієї сторони переживаю як вони будуть з ним себе вести, а з іншої багато пишуть про те, що котик чи собачка в домі дисциплінує дітей і виховує в них любов, співчуття, відповідальність. Те, що це ще одна дитинка не страшно, до дітей я звикла.

Ёлка
Картинка якраз про мене :))))
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Мики від 17 липня 2014, 18:47

Николь
до якого лікаря ви возите своїх тваринок? В Борисполі?
Аватар користувача
Мики
Піонер
Піонер
 
Повідомлення: 403
З нами з: 11 листопада 2011, 16:18
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Николь від 17 липня 2014, 19:47

Groza83
На здоров'я!
Зараз напишу свої контакти.

Мики
Ми їздимо у ветлікарню нашу бориспільську. В принципі там всі лікарі адекватні.
Але частіше всього бували у молодого хлопця, на жаль не пам'ятаю як його ім'я. Він теж українською спілкується. Дуже подобається, що він і заспокоїти може, і всі маніпуляції робить максимально швидко.
Да, белая...Да, пушистая...Но это еще ни о чем не говорит...
Аватар користувача
Николь
Модератор
Модератор
 
Повідомлення: 2469
З нами з: 07 листопада 2008, 10:28
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (6)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Groza83 від 17 липня 2014, 21:18

Николь
А наша Бориспільська - це державна чи приватна? Які щеплення ти робила своїм котикам і в якому віці. Про щеплення це взагалі окрема тема, там все як і з дитячими щепленнями, одні роблять інші не роблять. Одні кажуть потрібно, інші кажуть, що вони не потрібні.

Кілька місяців моніторила нет, оголошення, ціни. Звонила, розпитувала, їздила на оглядини. Зараз в Рівному думаю. Кілька днів назад вибрала кішечку, декілька днів спілкуюся з продавцем. Вона мені розказує всі подробиці, особливості та і просто з нею приємно спілкуватися. Все всіх влаштовує, але не можу зробити цей крок. Для мене це дуже відповідальне рішення. Чоловік все каже, щоб ще подумала, а може не треба воно тобі. А я кажу, що всеодно доглядати буду я, мені не звикати. Старший син іде в перший клас, це вже серйозна прив'язка до постійного перебування вдома. А на літні канікули будемо їздити разом до батьків. А якщо потрібно на кілька днів кудись поїхати, то в мене кума на поверх нижче живе, буду просити приглянути. По затратам на догляд, то не так вже і дорого. Основне лоточок, ліжечко і т.д. Купується одноразово в районі максимум 100 грн. Кормлять кішечку натуральною їжею. В мене найменшому якраз вводиться прикорм, буду їм на дві порції варити :)
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Groza83 від 17 липня 2014, 21:25

Ось непоганий ресурс про наших улюбленців http://zoolife.com.ua/koshki/
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Николь від 18 липня 2014, 22:49

Groza83
Не знаю приватна чи ні в нас ветклініка, але там все "по-вищому": рецепція, оглядові, операційна, є аптека і готель для тваринок.

Щеплення ми не робили. Чесно кажучи, я думаю, що це діло вибору. До того ж в нас киці живуть у квартирі.
Але може згодом. Не знаю.
Я в цьому питанні не дуже просунутий користувач :embarrassed:

Наташ, бери малечу, якщо до душі йде. Витрати часу і грошей не такі значні, а позитивних емоцій від улюбленця завжди вистачає. :)
В мене чоловік час від часу у відрядженнях буває, раніше мені було і страшно і сумно одній. А зараз у нас банда :) І є з ким час провести, і про кого піклуватись, і не страшно :)
Да, белая...Да, пушистая...Но это еще ни о чем не говорит...
Аватар користувача
Николь
Модератор
Модератор
 
Повідомлення: 2469
З нами з: 07 листопада 2008, 10:28
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (6)
Стать: Дівчина

Re: Есть у нас любители котиков?

Повідомлення Groza83 від 19 липня 2014, 01:01

Ось ще шотландську прямовуху роздивляюся, красуня

Зображення
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Поперед.Далі

Повернутись в Поговоримо...

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

:
: