Маршрутки №317

Життя нашого міста. Його новини та події.

Модератор: Aurora

Re: Маршрутки №317

Повідомлення fossil man від 13 лютого 2016, 10:29

Водителя под суд. Небось бабло пересчитывал, как обычно.
http://novostey.com/auto/news714593.html
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Маршрутки №317

Повідомлення fossil man від 07 квітня 2016, 09:53

Сегодня полиция взялась за попутчиков. перекрыли места посадки.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Маршрутки №317

Повідомлення user01 від 07 квітня 2016, 13:28

Та вже давно пора міняти місця дислокації, але народу якось не доходить, чи що. Є куча місць за межами зупинок автобусів, де можна зупинятися авто. Колись ще даівці ганяли машини, а зараз селфіки почали. Може їх теж ненадовго вистачить? :)
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Маршрутки №317

Повідомлення Aurora від 07 квітня 2016, 14:36

user01 написав:Є куча місць за межами зупинок автобусів, де можна зупинятися авто

Например?
Любой карман или парковка вдоль Киевского шляха давно окупированы таксистами.
Вот если бы это все попутничество узаконить и выделить места посадки, возле кинотеатра, старой пожарки, Николаевской церкви, например... Но это утопия
user01 написав:Колись ще даівці ганяли машини, а зараз селфіки почали. Може їх теж ненадовго вистачить?

Сомневаюсь, что перестанут. Гаишникам нужно было специально ехать и разгонять, а эти по ходу своего движения, остановились, постояли пару минут - разогнали и дальше поехали... и так с завидной регулярностью
Аватар користувача
Aurora
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1657
З нами з: 06 лютого 2009, 21:40
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Маршрутки №317

Повідомлення fossil man від 07 квітня 2016, 15:32

user01 написав:Є куча місць за межами зупинок автобусів, де можна зупинятися авто.

Например? Допустим, карман в центре возле кинотеатра - редко когда свободен. И если там начнут ловить попутки, маршрутки его быстро перекроют.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Маршрутки №317

Повідомлення user01 від 08 квітня 2016, 15:26

Сьогодні селфіків не було. Може то разова акція була? :)
Щодо місць, то узаконити не вийде, бо дуже сильне лоббі маршрутчиків в білому домі.
А місця, наприклад, карман напроти магазина Супутник, повороту на Січневу, біля книшового кладовища, за переїздом, це якщо в Київ. В центрі можна біля кінотеатру, можна напроти укрпошти, біля казначейства.
Просто народ лінивий і пройтись пару метрів не хоче. Але я думаю, якщо селфіки продовжать свої рейди, то життя саме заставить змінити місця.
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Маршрутки №317

Повідомлення fossil man від 08 квітня 2016, 16:13

user01 написав:Сьогодні селфіків не було.

В начале седьмого утра в центре стояли.
user01 написав:Просто народ лінивий і пройтись пару метрів не хоче.

Причем тут это? Проблема в том, что нужно ВСЕМ одновременно переместиться на новое место. Если я пойду стану там сам, то буду очень долго тормозить попутку. А переместить всех вместе под силу только копам.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Маршрутки №317

Повідомлення user01 від 11 квітня 2016, 11:45

Лінивий-лінивий. Вже не один раз. Під*їжджаю до зупинки, стоїть народ, на зупинку заїхати не можу, бо стоять маршрутки. Йома-йо, пройдіть вперед метрів 5, сядете і поїдемо. Ні, чекають поки під*їду прямо до них. Трохи напрягає, якщо чесно. А зараз ще й копи патрулюють, то тут кожна вже секунда дорога.
А так, згоден, мабуть, копи зможуть їх перемістити. Бо вже сто разів казав, станьте трохи спереду, ставайте у вільних карманах, бо при копах на зупинках ніхто зупинятися не буде.
П.С. Сьогодні зранку 30 хв виїжджав з міста, якийсь жах
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Маршрутки №317

Повідомлення fossil man від 11 квітня 2016, 14:02

user01 написав:Йома-йо, пройдіть вперед метрів 5, сядете і поїдемо. Ні, чекають поки під*їду прямо до них.

Наоборот, те кто бежит вперед садиться создают проблемы. Одни ко второй побежали, другие к третьей, в итоге третья машина стоит уже перекрыв поворот и пытается быстренько отъехать, но быстро не получается. Это на том идиотском повороте под знаком. Идиоты в очереди ведь прут в притык к повороту, машине стать негде. А если есть какрман, то я считаю, нужно дождаться пока машина заедет в карман а не бежать садиться посреди дороги.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Маршрутки №317

Повідомлення user01 від 11 квітня 2016, 15:01

Я про центр не знаю, я забираю з сільгосптехніки, соцмістечка. А в центрі сьогодні, кажуть люди, копи передвинули народ в карман біля кінотеатру. Це нормально, я за :)
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.Далі

Повернутись в Наше місто

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей

cron
:
: