Про комп*ютерні курси хтось щось знає?

Життя нашого міста. Його новини та події.

Модератор: Aurora

Про комп*ютерні курси хтось щось знає?

Повідомлення Земля від 27 березня 2009, 11:29

Люди, а у нашому чарівному місті є комп*ютерні курси де вчать не лише тому, що таке мишка й де в комп*ютера монітор, а щось типу фотошопна грамотність, робота в 3д, верстка і дизайн друкованого видання чи веб-дизайн?
Аватар користувача
Земля
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 29
З нами з: 10 листопада 2008, 13:27
Blog: View Blog (0)

Re: Про комп*ютерні курси хтось щось знає?

Повідомлення zazello від 27 березня 2009, 11:49

мені здається легше самому навчитить чим тебе будуть вчити на цих курсах. часто чув що ці курси до одного місця.
Аватар користувача
zazello
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1565
З нами з: 17 грудня 2008, 15:22
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Про комп*ютерні курси хтось щось знає?

Повідомлення Земля від 27 березня 2009, 12:58

zazello написав:мені здається легше самому навчитить чим тебе будуть вчити на цих курсах. часто чув що ці курси до одного місця.

це звичайно круто коли ти тямущий)))) я теж такої думки, але хотілося б щоб хтось трохи направив й розказав коли щось не виходить, бо інколи замість того щоб працювати над чимось, треба кілька годин щоб розібратись де заховано якусь опцію :oops:
Аватар користувача
Земля
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 29
З нами з: 10 листопада 2008, 13:27
Blog: View Blog (0)

Re: Про комп*ютерні курси хтось щось знає?

Повідомлення fossil man від 27 березня 2009, 18:21

Я думаю хорошая книга лучше любых курсов. Видел некоторые курсы, так там преподают такие валенки что жалко людей. Разводят на бабки.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Про комп*ютерні курси хтось щось знає?

Повідомлення zazello від 27 березня 2009, 19:18

Земля написав:але хотілося б щоб хтось трохи направив й розказав коли щось не виходить,

для цього е Гугль, Форуми, блогі... врешті решт пошукай групу в контакті, найди собі гуру саме того чиї роботи тебе заохочують. тому що той у кого іх немає, навряд чи тебе момусь навчить цікавому.

Земля написав:треба кілька годин щоб розібратись де заховано якусь опцію


та інколи після криворуких викрадачів дуже важко переосмислити щось в тому напрямку в якому воно повинно бути , а не так як це зрозумів викладач. наприклад е такий супер мудак як Женя Попов та його Відеокурс HTML + PHP + MySQL... я ще й досі стикаюсь із його учнями, які по його супер курсу пишуть як стадо індусів. Ніякої логіки, ніякої думки. Його курс - це гівно. Закликаю самому сісти за книгою +форум + гугль і вчити. якщо будуть якісь питання - а вони будуть - то в гуглі є все. також є спец форуми де люди зможуть допомогти з якоюсь проблемою.

А те що в нащій країні невистачає дійсно професійних ІТ викладаців - це погано. У мене самого в університеті викладали старі пердуни теорію(ще й неправильно, заучено та приблизно) того, що половина групи вже давно пережувала й відклала як історію томущо на той момент були вже більш сучасті нехнології.
Аватар користувача
zazello
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1565
З нами з: 17 грудня 2008, 15:22
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина


Повернутись в Наше місто

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

:
: