Балотуюся в мери

Життя нашого міста. Його новини та події.

Модератор: Aurora

Re: Балотуюся в мери

Повідомлення user01 від 21 жовтня 2015, 10:47

Сьогодні подзвонила голова виборчої комісії (ВК) і запитала, коли я принесу свої виборчі плакати, які треба вивісити на виборчих дільницях, це плакат з фото та автобіографією. Я кажу, почекайте, це ж за гроші ВК взагалі робиться, і я про це чую перший раз. :( Вона каже, всі партії та кандидати вже роблять це за свій рахунок, і що мені також мали подзвонити. Я кажу, я в четвер був в ВК, здавав фінзвіт та зразок виборчої листівки, і ніхто мені ні слова не сказав, що треба ще плакат. Вона звичайно вибачається, посилається на членів ВК, що їм нічого не можна доручити і т.п., і ЦВК на ці плакати їм кошти не прислав. А тому просить, можна мій плакат ВК зробить сама, але він буде чорно-білий. Я кажу, нехай вже так буде, а що вже зробиш, на друк плакатів треба три робочі дні, причому що вони мають бути оплачені з поточного рахунку виборчого фонду, бо за готівку - це буде порушення виборчого законодавства. Оце таке.... просто нюанси виборчих технологій.

2 vladrus. Картинку не зрозумів. Що це значить?
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Балотуюся в мери

Повідомлення user01 від 23 жовтня 2015, 21:01

Сьогодні останній день агітації перед виборами, завтра вже день тиші. Тому хочу зробити резюме своєї виборчої кампанії. По-моєму, провів я її чесно, нікого не підкупляв ні гречкою, ні грошима, до виборчої комісії свою дочку не просував, до виборчих списків свого сина не включав, чорним піаром не займався, інших кандидатів не обговорював і "палки в колеса" їм не встромляв, хвалив своє, агітував за себе, обійшов-об'їхав майже весь Бориспіль, сам розносив свої листівки, інколи допомагали мої близькі, чесно і відкрито розмовляв з простими людьми і впевнився, що моя програма дій відповідає проблемам цих простих людей. Бажаю всім прийти на вибори і зробити свій правильний вибір для зміни Борисполя на дійсно чисте, безпечне та комфортне місто. Всім здоров'я, миру, добробуту, хай Бог береже вас. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.

Повернутись в Наше місто

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей

cron
:
: