Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Обговорення актуальних питань з сімейного фронту

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Groza83 від 02 листопада 2011, 17:08

Досить цікава і актуальна тема для мене на данний момент.
Ми пішли в садочок майже в 2 роки. До того максимум чим хворіли, то легка ГРВІ, і то з ліків користувалася тільки Афлубіном і Аква-Марісом. Але після декількох відвідувань ситуація кардинально змінилася, максимум два-три дні у садочку і ми вже маємо нежить, а потім як повезе... За перший рік ми отримали затяжний бронхіт та хронічний тонзиліт. Хоча за весь цей рік в садочку були від сили повний місяць!!! Хворого його ніколи не водила.
На другий рік ситуація аналогічна і знову від сили за рік були повний місяць, виліковувалися ми швидко, але народився братик і було прийнято рішення не водити в садочок, щоб не наражати на небезпеку меншого. Хоча коли в травні звели групи і ми попали в іншу групу з іншими вихователями, сталося О ЧУДО! дитя виходило без будь-якого натяку на застуду два з половиною місяці, а потім на наше місце почала ходити інша половина групи (такий порядок у садочку літом).
Цього року перший раз ми пішли у вересні і всього на один день! вже коли забирала малого помітила що ніс вологий, постійно підсморгує. Нічкою впісявся (чого не було років 2), почала розпитувати, що було в садочку, як їли, як спали, що одягали на вулицю і тут він сказав "ліжечко було таке холодне, я так змерз...грівся грівся і ніяк не міг нагрітися..."(вік вже дозволяє йому гарно сформулювати думки і правильно висловитися), оказується їх поклали спати в трусиках в майочках (хоча піжамка там є), в холодну спальню (я так зрозуміла щойно провітрену). А це ж діти, вони постійно рухаються, бігають, а не сидять як роботи на місці. От і різке охолодження. Згідна, свіже повітря в кімнаті необхідне, але на вулиці +18, в групу сонце не попадає ніяким макаром, постійна сирість і холодрига, а дітей роздягають до трусів і заганяють в холодні ліжка спати. Якось на зборах вихователь обмовилася, що вони стараються наших діток закаляти, а саме привела в приклад "босячком в туалетик, ручки в холодній воді мити", я взагалі за закаляння руками і ногами, проте якщо це робиться поступово і правильно, а саме головне, якщо це не приносить більше шкоди ніж користі. Знаючи своє дитя, можна впевнено сказати, що якщо "по-великому", то він сидить там як мінімум хвилин 15, а в туалеті в них постійно відкрита форточка. Потім ми пішли знову аж на три дні, і знову нежить, яка пройшла в нього теж через 3 дні, але знову боялися за меншого і не водили. Сьогодні ми вже третій день, нежиті немає, температури теж немає, є закладеність носа. А вихователь теж постійно, то з нежиттю, то горло, вічно якісь проблеми.
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Groza83 від 02 листопада 2011, 17:08

Так от, сама неодноразово чула як кашляють інші дітки, як батьки висмаркують соплики, бачила як закапують носа, доречі закапування носа сольовим розчином не вважається лікуванням, це є гігієнаа носа, і засіб профілактики, хоча таку процедуру потрібно робити вдома, а не в садочку, теж саме стосується і горла, сама користуюся Аква-Марісом для горла... Також нежить не завжди хвороба, це реакція організму на зовнішні подразники. Наприклад, у нас на осінньо-зимовий період при переході з теплого приміщення в холод і навпаки з"являється нежить, і звичайно зимою усі батьки вранці смаркають своїм чадам носи. За кашель теж не все так однобоко, мій малий має неправильний прикус, який ми ще будемо виправляти, і для нього дихати ротом дуже зручно, як я з цим не борюся, поки що ніщо не допомагає, як нагадую, то дихає носом, як починає бігати знову рот відкритий, нічкою така ж картина, прийду закрию, нормально, приходжу через 10 хв, знову відкритий. Були у ЛОРа, думали аденоїди, а ні, хронічний тонзиліт, а звідси і покашлювання, каже «в горлишко щось попало». А ще постійно пальці в роті, з»явилася препаршива звичка гризти нігті, зараз інтенсивно з цим боремося.
Одна знайома мама розказувала як в маршрутці чула розмову двох жінок:
- Боже, я так втомлююся, а вони ведуть і ведуть, прямо як зговорилися, стільки дітей, голова болить, сил вже не вистачає…
- Ой, ти що не знаєш що робити, привідкрий вікно і завтра їх буде наполовину менше, ти ще молода, тебе ще вчити і вчити…
Я теж проти хворих діток у садочку, свого ніколи хворого не водила, і вже завтра знову не поведу, бо ніс заклало, але розумію і тих хто їх таки водить. І на ситуацію потрібно дивитися з різних сторін. Можливо причина не зовсім в хворих дітях, а причина в тих умовах, в яких вони перебувають.
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Groza83 від 02 листопада 2011, 17:11

http://health.mpei.ac.ru/prostuda.htm
цікаве посилання і про садочок цікаво придумано :)
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення fossil man від 02 листопада 2011, 18:43

Groza83 написав:http://health.mpei.ac.ru/prostuda.htm

Это же надо придумать такой бред сумашедшего. Это какой-то журналюга курнул и решил вспомнить как он в детстве мечтал стать доктором? А люди читают, и верят в эту чушь.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Тамара від 02 листопада 2011, 20:03

Мы тоже пошли очень рано в сад.
Несмотря на то, что ребенок с детства закалялся, в доме всегда были открыты форточки, сквозняков не замечали и зимой могли запросто прибежать домой с полной пазухой снега, в садике начали болеть. Потом пошли антибиотики, и иммунитет подорвали, печень подорвали, кишечник. Постоянные бронхиты, ангины, тонзилиты, синуситы :rolleyes2:
Начались пищевые аллергии (это при том что я помешана на натуральном питании, и не какой магазинной гадости ребенок вообще не ел), постоянные дисбактериозы. Ребенка ужасно обсыпало, он расчесывал сыпь до крови, заносил инфекцию.
Сколько врачей объездили, дерматологов, и лжеврачей (которые типа лечили БАДами). Руки опускались.
началось восстановление (или переход в более стабильное состояние) после появления в доме йогуртницы- не реклама, просто у нас было так. Йогуртов ели много, каждый день по несколько баночек. Как-то само собой стали отступать аллергии. Когда-то один из дерматологов посоветовал нам пить эриус-антигистаминное средство. С этим сиропом стал пропадать и кашель.
Сейчас, выходя из теплого помещения на холодный воздух, или наоборот с холода в тепло, ребенок начинает кашлять. Но я как бы знаю, что это пройдет через 5 мин, и болезнью такой кашель не считаю.
Вот когда во время дневного или ночного сна кашляет - это уже сигнал тревоги. В садик не идём. Сразу растворяю соль в банке и большим шпарицом по несколько раз в день промываем нос, полощем горло теплым чаем с ромашкой и горчичники. лекарства стараюсь не давать, максимум сиропчик от кашля на травках.
Пока сижу дома с младшим есть возможность не водить во время массовых эпидемий, или когда сильно холодно было.
Приболевшие дети в садике бывают, но мы уже начали спокойно с ними сосуществовать. Может переросли.
fossil man написав:как он в детстве мечтал стать доктором

физических наук :-D
Аватар користувача
Тамара
Комсомолець
Комсомолець
 
Повідомлення: 597
З нами з: 06 грудня 2010, 16:52
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Groza83 від 02 листопада 2011, 20:24

Это же надо придумать такой бред сумашедшего. Это какой-то журналюга курнул и решил вспомнить как он в детстве мечтал стать доктором? А люди читают, и верят в эту чушь.


А що саме Вас так зачепило?
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Groza83 від 02 листопада 2011, 21:08

я і Комаровського перечитала, все ніби як не сильно відрізняється... може я щось не так розумію...

http://articles.komarovskiy.net/prostuda.html
http://articles.komarovskiy.net/eshhe-raz-pro-orz.html
http://articles.komarovskiy.net/detskij-sad.html
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Тамара від 02 листопада 2011, 21:33

Groza83
по-моему , вот эти статьи и противоречат друг-другу
По первой ссылке
Редкий человек хотя бы раз в году не болел простудой. Врачи называют ее ОРЗ, ОРВИ, а в народе она называется просто простудой. Причина банальна, переохлаждение организма.


А это Комаровский
Главное сейчас в другом. Нам следует четко понять разницу между простудой и ОРВИ.

Теоретически, здесь, казалось бы, и понимать нечего: ОРВИ — конкретная инфекция, ею заражаются, контактируя с больным или с носителем вируса. Простуду «зарабатывают», переохлаждаясь. Т. е. все вполне очевидно.

К сожалению, очевидно все только теоретически, ибо практическое употребление слова «простуда» в подавляющем большинстве случаев не имеет никакого отношения к его истинному значению. Задумайтесь над смыслом фразы: «У нас полкласса простужены»… Неужели имеется в виду, что в этом несчастном классе каждый второй ребенок накануне замерз?


И статья Комаровского доказывает, что первая написана дилетантом
Аватар користувача
Тамара
Комсомолець
Комсомолець
 
Повідомлення: 597
З нами з: 06 грудня 2010, 16:52
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Groza83 від 02 листопада 2011, 22:28

точно-точно... :) мабуть дійсно
Это какой-то журналюга курнул и решил вспомнить как он в детстве мечтал стать доктором

[quote]физических наук [/quot]
ссорі :embarrassed:

В основному орієнтуємося завжди на Комаровського, ще як була вагітна першим читала його книгу "Здоров"я дитини".
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Больные дети в детском саду и их безмозглые родители.

Повідомлення Groza83 від 02 листопада 2011, 22:33

ціню його поради, але на практиці не зовсім все виходить робити правильно...
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Поперед.Далі

Повернутись в Справи сімейні

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron
:
: