Я люблю Федорчука та Попова

Політичне життя міста та країни

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення P4elka від 08 жовтня 2010, 12:47

Хм, лично я не участвую в пропаганде и мне очень тяжело навесить мнение. У меня есть свое видинье на все!!
Пы.Сы. А скок платят вам за пропаганду?
Свадебная флористика и декор от "La Fleur"
Группа в вк
http://lafleur.in.ua
Аватар користувача
P4elka
Студент
Студент
 
Повідомлення: 840
З нами з: 01 липня 2009, 23:52
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення Dema від 08 жовтня 2010, 12:55

Иван написав:контрастність відчувається гуляючи по парку

да...уж....действительно чувствуется... скоро ни одного дерева не станется в парке, одни разливайки наливайки кругом.... одно название что парк...
Светик_tick написав:действительно страшно, если мер другой будет

ну это страшно "близлижащим" а мы люди скромные, там не лежали
Иван написав:інтенсивно працює, над заохоченням інвесторів до роботи в нашому місті. Тоб то над тим, щоб у нас в місті було багато таких підприємств як тамбрандс, аеропорт і т.д.

о чём ты говоришь? о каком "заохоченні"? кто нормальный будет вкладывать в этот город? ты вообще знаешь, сколько инстанций нужно "обслуживать", чтобы дали нормально работать...ну или хотя бы не мешали?! не будет в Борисполе много таких предприятий до тех пор, пока власть не даст действительно нормально развиваться частному бизнесу здесь на месте, а с учётом того, что государственная политика направлена на подавление деятельности СПД (в той или иной степени, например, введение доп. взносов в ПФ, увеличение ед. налога, введение третьего вида учёта - учёта налоговых разниц (напомню, до этого был только бух. и налог. учёты)) , то не быть в Борисполе таким предприятиям.
ну почему все так стремятся рассказывать перед выборами сказки??? ну нравится кому-то мер, пуст за него голосуют, нет, значит и суда нет.
не заслуга Федорчука в том что в Борисполе хоть немного развился бизнес за время его "правления" - это чистое совпадение.... развивались СПД только благодаря проводимой гос-вом политике, при чём проводил её ни кто иной как Ющенко (так вами не любимый)... хотите вы этого или нет, а это он внедрил ед. налог и так долго дал ему продержаться и именно регионалы теперь пытаются всё перекрутить и забрать у СПД в кризисный момент надежду хоть как-то продержаться на плаву.
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення Иван від 08 жовтня 2010, 13:05

Тоді я Вам дуже заздрю. Але боюсь не має такої людини, яка б змогла б в наш час, розгледіти справжнє лице тої чи іншої інформації і скласти правильне враження, якою б розумною вона не була. Справа в том, що ми дуже рідко отримуємо вражання наприклад від людей завдяки беспосередньому контакту. Тоб то наприклад ви не бачите і практично ніколи не побачите президента. Ви не спілкувалися з ним, щоб розгледіти, що це за людина і т.д. А голосувати потрібно вже зараз. Тому ви змушені сприймати інформацію ДОВІРЯЮЧИ комусь. Думаю не потрібно пояснювати, що більшість ЗМІ так чи інше надають не обєктивну інформацію. А поскільки іншого джерела інформації ми не маємо то вся наша точка зору сформована завдяки їм. Уявіть, які зусилля були витрачені на формування іміджу Юлі. В неї в команді були люди замішані в скандалі з Арткеком, дуже багато людей з кримінальним минулим та теперішнім і т.д., просто підлих людей які на своїй місцевості мають ганебну рекомендацію і т.д. Але при цьому всьому вона залишалась ангелом а Янукович якимсь гопником. Це дійсно професіоналізм.
Мені ніхто не платить, я поламав палець і сиджу в дома. Про що ще розмовляти якщо через 3 тиждні вибори.
Аватар користувача
Иван
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 13
З нами з: 08 жовтня 2010, 08:29
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення Иван від 08 жовтня 2010, 13:16

[quote="Dema"][quote="Иван"]

Знаєте відверто я Вам по справжньому заздрю. Ви настільки емоціонально реагуєте на питання, які сьогодні май же нікого не цікавлять. І навіть одне це заслуговую на повагу (тільки якщо ви щиро, а не являєтесь заінтересованою особою, яка б хотіла теж стати "близлежащим"). Якщо Вам не приємно можемо не обговорювати діяльність Ющенка. І якщо Ви так його захищаєте, я не буду приводитиконкретні агрументи проти Ющенка, щоб не торкатися ваших почуттів. Але хочу сказати, що робота над заохоченням інвестицій таки справді відбувається, сьогодні в державі в таких розмірах, які до цього часу Україні не були відомі. Ви напевно знаєте, що Україна займає передостаннє місце в рейтингу привабливих для інвесторів держав. Після нас тільки Білорусь. Основна проблема, в тому, що в нашій державі не має податкового кодексу. Тоб то на протязі всієї незалежності нашої держави всі обіцяли робочі місця, і в той же час знали, що без податкового кодексу їх не буде. А сьогодні "худо бедно" його роблять. Губернатор Київської області особисто контролює як працюють над залученням інвестицій на містах - такого теж ніколи не було. І повірте все це можливо. Я впевнений, що через п'ять років в Борисполі будуть іноземні підприємства на яких будуть поважати робітників та платити гідну зп.
Аватар користувача
Иван
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 13
З нами з: 08 жовтня 2010, 08:29
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення P4elka від 08 жовтня 2010, 13:53

емоціонально реагуєте на питання

Она на все эмоционально реагирует
Пы.Сы. А на вопрос так и не ответили...
а Светик_tick это тоже вы?! :good:
Свадебная флористика и декор от "La Fleur"
Группа в вк
http://lafleur.in.ua
Аватар користувача
P4elka
Студент
Студент
 
Повідомлення: 840
З нами з: 01 липня 2009, 23:52
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення Иван від 08 жовтня 2010, 14:00

кто нормальный будет вкладывать в этот город?


До речі, я чув, що все таки інвестори поважають наше місто. І на їх думку в нас дійсно є суттєвий потенціал. Правда світофори, а точніше їх кількість дійсно турбує май же всіх. :-D
Аватар користувача
Иван
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 13
З нами з: 08 жовтня 2010, 08:29
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення Dema від 08 жовтня 2010, 14:07

Иван знаешь, я не защищаю Ющенко, я никого не защищаю (кроме себя разумеется :)). Просто абсолютно противно, когда кого-то превозносят до небес, не замечая тем самым, что перед нами самый обычный человек.
Иван написав:Ви не спілкувалися з ним, щоб розгледіти, що це за людина і т.д.

честно? почему вы считаете, что я с ним не общалась? общалась. да и вижу его частенько забегая в горисполком. из общения видно - хороший человек, правильный, говорит красиво.... но факт остаётся фактом, меня лично, как жителю города Борисполя, не интересуют его личные качества, меня интересует его возможности, знание менеджмента и умение ими пользоваться, а не перекладывать со здоровой головы на больную.
Иван написав:Основна проблема, в тому, що в нашій державі не має податкового кодексу

боже! ну в чём жеж тут проблема то? фактически НК - это документ. причём фискальный, который служит интересам государственной казны, но никак не народу, который и занимается пополнением этой самой казны. неужели в каком-то кусочке бумажки может быть скрыта основная проблема? вы шутите наверное.
Иван написав:сьогодні "худо бедно" його роблять

не надо делать худо бедно, надо сделать его НОРМАЛЬНО!!! а вообще, я придерживаюсь такого мнения - пока кризис, не только в стране, но и в мире, ничего не нужно трогать, пусть будет как есть, только просто поднять налоги (до разумного предела - например ед. налог с 200 до 300грн, в следующем году до 400 и т.д. и т.п.), а не переворачивать всё с головы на ноги. ну кто в кризис переворачивает налогообложение?! ну укажите хоть на одну страну?!
Иван написав:емоціонально реагуєте на питання, які сьогодні май же нікого не цікавлять

эт на какие?
P4elka написав:Она на все эмоционально реагирует

ты в этом 100% уверена?
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення Иван від 08 жовтня 2010, 14:29

На рахунок "небес" ви абсолютно праві. Це дійсно велика проблема у людей з давніх часів, напевно навіть не меньша як приниження когось до підлоги. Якось люди за стільки тисячоліть так і не навчилися поважати один одного. Ви знаєте я навіть думав, щоякщо вірити наприклад християнству і всі люди воскреснуть РАЗОМ (це найгірше), то як же всім нам буде соромно. Ну це так філософія.
Відносно податкового кодексу, то можливо я не точно висловився. Згідно міжнародних рейтингів Україна посідає останнє місце по привабливості інвесторів не через якісь абстрактні фактори, а через відсутність податкового кодексу. Тоб то є дуже багато впливових асоціацій інвесторів і вони друкуючи свої рейтинги пояснюють чому саме така оцінка надана наприклад Україні. Дуже велика кількість податкових нормативних актів зводить з розуму інвесторів, в нас самий складний податковий облік і ви вірно замітили, що його ще й так ускладнюють. Саме тому, затвердження податкового кодексу може надати ривок нашій економіці і таким чином ми можемо подолати кризу.
Аватар користувача
Иван
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 13
З нами з: 08 жовтня 2010, 08:29
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення P4elka від 08 жовтня 2010, 15:17

P4elka написав:Она на все эмоционально реагирует

ты в этом 100% уверена?[/quote]
Дя :)
Свадебная флористика и декор от "La Fleur"
Группа в вк
http://lafleur.in.ua
Аватар користувача
P4elka
Студент
Студент
 
Повідомлення: 840
З нами з: 01 липня 2009, 23:52
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Я люблю Федорчука та Попова

Повідомлення Дон Семен від 08 жовтня 2010, 15:49

Иван написав:Мається на увазі Олексій Попов. Досить відома людина в нашому місті та серед фінансістів.

это тот, который живет на развилке возле кладбища? или он не местный?
он финансист какой огранизации?
Всегда готов!
Аватар користувача
Дон Семен
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 2455
З нами з: 10 листопада 2008, 12:41
Звідки: Бразилия, Рио де Жанейро
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.Далі

Повернутись в Політика

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron
:
: