За что проголосуешь ты?

Політичне життя міста та країни

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Сергій Міщенко від 26 жовтня 2012, 18:37

Я маю величезний сумнів, що кандидати від інших учасників перегонів, які називають себе опозиційними, зокрема партію ”УДАР” не зрадять своїм гаслам і залишаться в опозиції, тому називаю себе «єдиним опозиційним».
Аватар користувача
Сергій Міщенко
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 6
З нами з: 26 жовтня 2012, 15:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Сергей Рудин від 26 жовтня 2012, 19:37

А расскажите подробнее про
Сергій Міщенко написав:Я самовисуванець. Я балотуюся за своєю ініціативою і на свої, а не партійні кошти. Символіку Ю. Тимошенко використовую тому, що з 2005 ріку я радник з правових питань Прем’єр-міністра України Ю. Тимошенко і завдяки мені Вона відсидить 7 років, а не довічно, як це могло бути.


По разным оценкам место депутата у кормушки на нынешних выборах стоит не дешево, от 7 до 10 миллионов долларов США.

Вы не бизнесмен, не потомок олигарха, в прошлом простой прокурор и депутат, имеющий 82 676 гривен сбережений, откуда деньги на множество палаток и бигбордов, рекламных статей в газетах и прочей предвыборной дребедени?
Аватар користувача
Сергей Рудин
Дошкільня
Дошкільня
 
Повідомлення: 118
З нами з: 15 грудня 2010, 09:01
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Hapel від 26 жовтня 2012, 19:44

Сергій Міщенко написав:Я маю величезний сумнів

Я тоже знаю эту песню Шнура про выборы и кандидатов :) Но все таки повторю вопрос: почему Вы называете себя единым, если таковым не являетесь?
Аватар користувача
Hapel
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1781
З нами з: 07 листопада 2008, 02:13
Blog: View Blog (1)
Стать: Мужчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Сергій Міщенко від 26 жовтня 2012, 20:26

Шановний Hapel, ми живемо у правомірній державі і якщо Ви не можете зрозуміти різницю між висловами "единий кандидат от опозиции" і «єдиний опозиційний», та це Вас якось ображає, то можете звернутися до суду.

До речі, ще не знайдені вандали, що заляпали мої бігборди краскою.

Зображення
free image hosting

Можливо саме в суді з’ясується, що це Ви?
Аватар користувача
Сергій Міщенко
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 6
З нами з: 26 жовтня 2012, 15:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Hapel від 26 жовтня 2012, 20:39

Сергій Міщенко написав:Можливо саме в суді з’ясується, що це Ви?

Толсто, по советски )
А не боитесь что в суде выяснится что это Вы сами свои бигборды заляпали краской? ) Вот например на Львовщине мажоритарщики перестарались доказывая свою оппозиционность и преследуемость: http://podrobnosti.ua/elect2012/2012/10/26/866587.html

Сергій Міщенко написав:"единий кандидат от опозиции" і «єдиний опозиційний»

Ага.. типа "абибас" и "пумба"? :) Используем фонетическое сходство для введения в заблуждение конечного "потребителя"? В этом плане Шнур мне больше нравится - он честно называет все явления нашей жизни своими настоящими именами...
Аватар користувача
Hapel
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1781
З нами з: 07 листопада 2008, 02:13
Blog: View Blog (1)
Стать: Мужчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Сергій Міщенко від 26 жовтня 2012, 21:19

У нашій державі дозволено все, що не заборонено законом. Якщо вам щось не подобається, ідіть в суд і там доводьте свою правоту. Можливо там приймуть до уваги висловлювання якогось Шнура. Та я впевнений, що цього Шнура не знає навіть десяток людей у моєму окрузі, а мої бігборди побачили десятки тисяч.
Аватар користувача
Сергій Міщенко
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 6
З нами з: 26 жовтня 2012, 15:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Дон Семен від 26 жовтня 2012, 22:20

Интересно услышать ответ уважаемого кандидата на вопрос избирателя об источниках финансирования его избирательной кампании (вкючая дорогущие рекламные щиты) ... если не объединенная оппозиция, то кто? Версия о личных сбережениях не убедительна
Всегда готов!
Аватар користувача
Дон Семен
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 2455
З нами з: 10 листопада 2008, 12:41
Звідки: Бразилия, Рио де Жанейро
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення fossil man від 26 жовтня 2012, 22:57

Сергій Міщенко написав:Та я впевнений, що цього Шнура не знає навіть десяток людей у моєму окрузі, а мої бігборди побачили десятки тисяч.

А от я чомусь впевнений, що в НАШОМУ окрузі шановного Шнура знає і поважає набагато більше людей ніж ті, що бачили бігморди цього Міщенка.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Groza83 від 26 жовтня 2012, 23:31

Чего налетели на человека? Мне как-то он ничем не насолил, нет абсолютно никаких негативных эмоций, в отличие от некоторых... :dontknow:
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: За что проголосуешь ты?

Повідомлення Сергей Рудин від 26 жовтня 2012, 23:57

Groza83 написав:Чего налетели на человека? Мне как-то он ничем не насолил, нет абсолютно никаких негативных эмоций, в отличие от некоторых... :dontknow:


По-Вашему выходит надо изменить сам принцип голосования, не за одного кандидата, а против того, того, того. И финалистом будет тот, кто меньше всего насолил большинству.
Я не против такого подхода, в этом случае я проголосую против Мищенка потому, что считаю его коррупционером. Но самое страшное для страны то, что этот человек позиционирует себя как оппозиционер и борец с коррупцией, не являясь таковым.
Аватар користувача
Сергей Рудин
Дошкільня
Дошкільня
 
Повідомлення: 118
З нами з: 15 грудня 2010, 09:01
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.Далі

Повернутись в Політика

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron
:
: