Федорчук - регіонал. Як вам це?

Політичне життя міста та країни

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення Dboss від 20 липня 2010, 17:24

Відносно ботів думка цікава,але тоді не зовсім зрозуміло чому останнім часом Федорчук особисто дає вказівкі(зв'язані з роботою ПР) керівнику місцевого осередку ПР Дармостуку,а той стрімголов біжить їх виконувати?Чому рядові члени ПР скаржаться на те,що Федорчук особисто формує виборчі списки ПР,викреслюючи місцевих актівістів і вставляючи туди своїх довірених людей(як це вже було в СУ) ?Чому на прийом до губернатора останнім часом Федорчук їздить тількі в супроводі Дармостука?Ось і в четвер їх викликають разом.А губернатор буде керувати виборчім штабом ПР. На кохання це не дуже схоже.
Аватар користувача
Dboss
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 12
З нами з: 16 липня 2010, 00:00
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення zazello від 20 липня 2010, 17:45

Я все це це чую тільки від тих людей які зареєструвались на форумі на протязі 1-2 неділь

це
PPavel
Dboss
Salvador

у яких по 2-3 повідомлення. Та ці ж сам люди зареєстровані із ти ми ж самими питаннями на інших Борсипільських форумах, та які дуже вперто грузять думки форумчан. Це не просто ПАЛІВО, це невміння вести піар. Це не ті методи. Тут не бабкі з дедками сидять, якім можна втерти довіру навіть до дого що у них на городі всю картоплю вибрало НЛО яке вчора літало над Китаєм, та яке півроку тому на київщину підкинуло чупакабру. Ми не в 90х живемо.

Особисто для мене 3 нових користувача які зареєструвались на форумі ради політики, і ради однієї і тої ж пропаганди не просто підозрілі, а вони вже СПАЛИЛИ СЕБЕ ОДНОЗНАЧНО НА ВСІ 100%! А це вже не на користь тій темі що вони тут завели. Рекомендую хоч погуглити як правильно проводити політичний піар в інтернет.
Востаннє редагувалось zazello в 20 липня 2010, 18:02, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
zazello
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1565
З нами з: 17 грудня 2008, 15:22
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення zazello від 20 липня 2010, 17:48

Доречі, шановний Dboss, пропоную вам розмістити список повного мігрування усіх депутатів, із партії в партію, за 4 роки. Дуже цікаво буде його побачити.
Аватар користувача
zazello
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1565
З нами з: 17 грудня 2008, 15:22
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення Dboss від 20 липня 2010, 18:49

За чотири роки не один депутат Бориспільської міської Ради не мігрував з партії в партію.З партіі в партію бігав тільки пан Федорчук.Зразу прийшов в партію підприємців та промисловців,потім підтримував БЮТ,перед першим туром виборів президента побіг до Яценюка,після першого туру очолив міський осередок "Сильної України"(див. газету "Межа"№4 за 2010 рік).Про всю цю метушню заради влади добре написано в статті С.Кошкіної "Вибір після вибору" в газеті "Левый берег",яку любий бажаючий може прочитати на сайті газети.P.S.Шановний пан zazello! Звеликим здивуванням дізнався від Вас,що я зареєстрований на іншіх Бориспільських форумах.Якщо Вам не важко-будьте ласкаві відішліть мені їх адреси.Якщо якійсь сподобається-залюбки буду висловлювати там свою думку.Буду Вам за це дуже вдячний .
Аватар користувача
Dboss
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 12
З нами з: 16 липня 2010, 00:00
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення Salvador від 21 липня 2010, 00:05

по поводу сообщения там где я как бы зарегился для пиара. скажу откровенно -нет. увидел интересную тему и поэтому ответил. а на остальных ветках еще не был. тому пример, что я написал лишь только свою точку зрения, и не доказываю с пеной у рта то, что вы здесь делаете. так что, как будет так и будет.
Аватар користувача
Salvador
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 54
З нами з: 17 липня 2010, 19:41
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення zazello від 21 липня 2010, 09:38

Відносто ніків у мене вже є своя точка зору.

Відносто фдорчука згідно внесених у закон про вибори змін, на посаду міського голови повинен бути кандидат ЛИШЕ від якоїсь політ. сили. А його Сильна україна не проходить, от він і вибрав таку позицію. Не дивляись на це він всеодно зробив багато для міста, і в його випадку не має знчення до якої партії він належить.
Аватар користувача
zazello
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1565
З нами з: 17 грудня 2008, 15:22
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення serega від 21 липня 2010, 15:38

zazello написав:zazello
+100500
Аватар користувача
serega
Студент
Студент
 
Повідомлення: 938
З нами з: 08 листопада 2008, 11:14
Звідки: Понаехали
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення Dboss від 21 липня 2010, 18:46

Саме цікаве,що СУ теж висуне свого кандидата на посаду міського голови,тому що СУ утворена шляхом реорганізаціі партіі "Трудова Україна" яка була зареєстрована в Борисполі набагато раніше ніж мінімальний термін вказаний в новому законі про вибори і має повне право участі в виборчих перегонах
Аватар користувача
Dboss
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 12
З нами з: 16 липня 2010, 00:00
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення Milanka від 21 липня 2010, 23:53

zazello написав:Відносто Федорчука згідно внесених у закон про вибори змін, на посаду міського голови повинен бути кандидат ЛИШЕ від якоїсь політ. сили. А його Сильна україна не проходить, от він і вибрав таку позицію. Не дивляись на це він всеодно зробив багато для міста, і в його випадку не має знчення до якої партії він належить.

Очень верно сказано!!!

Hapel написав:Негоже журналисту непроверенные факты озвучивать.

Информация уже проверена :pardon:
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Федорчук - регіонал. Як вам це?

Повідомлення Дон Семен від 22 липня 2010, 14:59

какая разница какого цвета мэр (красный, оранжевый, голубой)? лишь бы хотел и мог решать реальные проблемы города, в первую очередь вопросы безопасности населения! (а потом уже всякие фонтанчики и массовые гуляния). Под вопросами безопасности я подразумеваю:
- строительство подземных переходов под "шляхом смерти" (ул. К.Шлях);
- капремонт всех дорог и асфальтирование всех улиц города;
- закрытие всех торговых точек, продающих алкоголь и никотин несовершеннолетним;
- закрытие всех интернет-клубов, занимающихся игорным бизнесом;
- уменьшение популяции бездомных собак (минимум на 50%);
- штрафование собаководов, нарушающих правила содержания и выгула опасных животных;
- и т.п.

готов проголосовать за любого кандидата, который возьмет на себя эти обязательства и укажет их в своей предвыборной программе :)
Всегда готов!
Аватар користувача
Дон Семен
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 2455
З нами з: 10 листопада 2008, 12:41
Звідки: Бразилия, Рио де Жанейро
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.Далі

Повернутись в Політика

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron
:
: