Бориспольский роддом

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Светик від 05 листопада 2009, 17:39

Прочитала Ваши сообщения, девочки... В чет-то согласна, в чем-то категорически НЕТ! Я сама рожала в бориспольском роддоме. И когда буду рожать второй раз, выберу только его! Да, за счет, того, что на первом этаже контингент барышень не всегда... скажем мягко "благоприятный", создается не очень сказочное впечатление... Но, согласитесь, бедным сельским людям, и циганам тоже надо где-то рожать... Не все такие отчаянные, чтобы рожать дома.
На сохранении я лежала на 1м этаже (не успела все справки во-время сделать), но не ощутила никакого дискомфорта, кроме отсутствия горячей воды в вечернее время. Но это минус не роддому, а его финансированию, которое не позволяет купить несколько боллеров на этаж. К персоналу АБСОЛЮТНО НИКАКИХ ПРЕТЕНЗИЙ!!! Ни разу я не видела здесь "вечно пьяных", как тут было сказано медсестер или акушерок. Что касается жареного сала, так на вкус и цвет товарищей нет! Все любят кушать, но не все едят тигровые криветки.
Полы мылись регулярно, каждое утро. Палаты тоже проветривались. Со мной лежали вполне нормльные девочки, с которыми я с удовольствием общалась. А по выходным было так тихо, что можно было опдумать, что роддом пустой.
Рожала на 3м этаже, арендовала платную палату. На тот момент она стоила около 50грн., включая все необходимые медикаменты. БОЛЬШЕ НИКОМУ НИЧЕГО Я НЕ ПЛАТИЛА. А нет, был еще какой-то взнос 25 илИ 50грн., но зато мне после родов дали набор: детское одеялко, полотеничко, что-то еще, не помню.
Рожала долго...Но с переодичностью 10-15 минут ко мне подходила акушерка, подбадривала, давала советы, как можно облегчить потуги. Пару раз заходил врач, поинтересоваться как дела. Вобщем родила без всяких проблем здоровенького малыша!!! После родов, когда грудь буквально отваливалась от молока, пришла акушерка и помогла сцедиться. Было больно, но через 15 мин стало значительно легче! До сих пор с благодарностью вспоминаю об этой акушерке, кажеться ее звали Ирина, если не ошибаюсь... Каждый день приходили медсестры, подсказывали мне (маме со стажем в несколько часов) что и как делать с малышом. Выписалась тоже без проблем, с огромной улыбкой на лице: довольная и счастливая!

P.S. ХОЧУ СКАЗАТЬ ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВСЕМ, КТО РАБОТАЕТ В БОРИСПОЛЬСКОМ РОДИЛЬНОМ ОТДЕЛЕНИЕ ЗА ИХ ДАЛЕКО НЕЛЕГКИЙ ТРУД! НЕ СЛУШАЙТЕ НИКОГО, МНОГОЕ, ЧТО ЗДЕСЬ НАПИСАНО - ОГРОМНОЕ ПРЕУВЕЛИЧЕНИЕ И ИСКАЖЕНИЕ ФАКТОВ. К МОИМ СЛОВАМ ПРИСОЕДИНЯТСЯ МНОГИЕ МОИ ПОДРУГИ, КОТОРЫЕ ТОЖЕ ЗДЕСЬ РОЖАЛИ И В ПЕРВЫЙ, И ВО ВТОРОЙ РАЗ, И БУДУТ РОЖАТЬ В ТРЕТИЙ (ЕСЛИ БОГ ДАСТ). И НИКТО И НЕ ПОДУМАЕТ ЕХАТЬ В КИЕВ.

P.S.2. ОТДЕЛЬНОЕ СПАСИБО АКУШЕРКЕ КОТОРАЯ ПРИНИМАЛА РОДЫ У МЕНЯ, И КАК ВЫЯСНИЛОСЬ, ЕЩЕ У 5 МОИХ ПОДРУГ.
ЕЕ ИМЯ - ГАЛИНА КОНСТАНТИНОВНА. ВСЕГО ВАМ САМОГО ДОБРОГО!!! (ЕСЛИ ВЫ, КОНЕЧНО, КОГДА-НИБУДЬ ПРОЧИТАЕТЕ ЭТО СООБЩЕНИЕ :) )
Аватар користувача
Светик
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 1
З нами з: 03 листопада 2009, 22:00
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Milanka від 15 листопада 2009, 23:32

"ВИСТИ" (№44, 12-18 ноября 2009 г)
Бориспільське пологове відділення: чутки і реальність
Як живуть бориспільці, якими темами переймаються щодо тієї чи іншої події у місті, що є на сьогодні найбільш актуальним та яка проблема найболючіша, можна дізнатися елементарно, без соціологічних опитувань: варто лише зайти на форум одного із бориспільських сайтів, а ще краще зазирнути в усі. От тільки, чи можна вірити тому, що там написано? Можна і повірити, але краще перевірити…
Декілька днів на форумі бориспільського сайту borispоl.at.ua тривало обговорення теми, яку додала форумцям одна із відвідувачок. Розміщена на форумі тема (детально і з використанням «смачних» порівнянь і епітетів), розповідала про пологове відділення місцевої лікарні. Одна з відвідувачок ділилася враженнями від декількаденного перебування на збереженні у цьому відділенні. Суть проблеми зводилася до поганого ставлення працівників пологового до майбутніх мам, антисанітарії, постійного шуму у відділенні, харчування і … п’яного медперсоналу. Ситуація зацікавила і стурбувала водночас редакцію газети, а тому кореспондент без попередження відвідала відділення.
У зв’язку із карантином відвідувати хворих, які перебувають на стаціонарі, заборонено. Але завідуюча пологового Надія Пасенченко, дізнавшись причину, через яку її «вотчиною» зацікавилась преса, сама наполягла на екскурсії всіма поверхами відділення. Після вдягання халату, бахил, маски та капелюха оглядини розпочалися із першого поверху, де перебувала незадоволена форумка.
Медперсонал у масках, чиста підлога, як свідчення вологого прибирання, теплі палати для тих, хто готується стати мамою і вже став нею, тиша і чистота: таким побачила кореспондент пологовий будинок у день візиту. Тверезий медичний персонал виконував свої справи, вагітні жінки у палатах теж мали чим зайнятися (хто тихенько слухав музику, хто працював за ноутбуком, хто розмовляв між собою), ті, хто нещодавно став мамою, відпочивали зі своїми малятами у палаті по одній. І жодного натяку на хоча б один із пунктів списку «незадовільно», який в Інтернеті виклала та бориспілька. Ліжка, щоправда, зручніші б сюди та євровікна! Та і ремонт загалом не завадив би, а в цілому — непогано. І такий висновок роблю не лише із побаченого. Розмова із жінками, які лежали на час візиту у відділенні, підтвердила враження від екскурсії.
Охопити усі сфери життя бориспільського пологового відділення звичайно неможливо, але того, що побачила і почула, вистачило, аби піддати сумніву більшу частину написаного на форумі місцевого сайту. Ось так і заплямовують репутацію: кинути в маси неправдиву інформацію легко, а доводити чи спростовувати її не обов’язково. Мовляв, нехай «відмиваються» ті, на кого зведено наклеп.
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Dema від 16 листопада 2009, 14:40

ну что можно сказать по этому поводу? у каждого своё виденье жизни. кто-то может и не заметить, того что замечает другой. может быть человек привык к супер условиям дорогих и крутых поликлиник. а тут попал "случайно" в "сельскую". без евроокон, евродверей.... с колхозницами в палатах.... всяк жеж бывает....
мне вон не понравилось в инфекционке, а, оказывается, люди лежали там (правда на втором этаже), так и очень сильно понравилось и отношение и обстановка. да и отношение действительно к каждому может быть разное.
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Tanya_sun від 24 листопада 2009, 19:46

Я народжувала в Бориспільському пологовому без домовленості, вранці приїхала з переймами і мене одразу прийняли. Попала я в одну з найкращих змін: пологи приймав лікар Сергій Федорович (я не знаю прізвищ), акушерка - Катерина Михайлівна. Ставлення лікарів просто чудове, родзали на 3-му поверсі. Пропагують нормальні природні роди, + цей пологовий - за партнерські пологи (але так, як був карантин, я народжувала сама). Після родів мати залишається з дитинкою години на 2-3 (це якщо все нормально) в родзалі. Потім мене повели в душ, і переселили на 2-й поверх в післяродову. Звісно, супер-умовами палати не вирізняються, душ , туалет - на поверсі. Але в цілому було нормально. Саме головне-всі лікарі мені сподобались, педіатри хороші, гінекологи теж. В роддомі годують, але така їжа ... не заслуговує на увагу. Тому бажано, щоб постійно хтось щось передавав. До речі, відвідувати породіль можуть по 1-й людині з 10:00 до 16:00, ну в змінному взутті і бахілах, халаті. Наголошую ще на одному: я не платила нікому нічого! Я заплатила лише 50 гривень на виписці за оформлення документів і все!!!! І раджу всім , хто народжуватиме там, не домовляйтесь, лікарі супер, ви потрапите в нормальні руки. Я не "віддячила" своїм лікарям лише тому, що не бачила їх після родів! І ніхто ніяких грошей не вимагав. Маленький мінус - в день виписки всіх заставляють іти в поліклініку і робити флюрографію, а лялічка залишається в цей час в палаті під наглядом медсестри. Без флюрографії вам не дадуть документи...
Аватар користувача
Tanya_sun
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 42
З нами з: 24 листопада 2009, 19:45
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Milanka від 24 листопада 2009, 20:18

Tanya_sun написав:акушерка - Катерина Михайлівна

У меня одни только положительные эмоции от этой женщины. Очень приятно было с ней "работать".

А вообще у нас не так уж и много тех врачей. Плохих отзывов вроде пока не слышала ни о ком.

Tanya_sun написав:Маленький мінус - в день виписки всіх заставляють іти в поліклініку і робити флюрографію, а лялічка залишається в цей час в палаті під наглядом медсестри.

В таком случае можно попросить кого-то из близких, кто будет забирать, подойти немного раньше и посидеть с дитенком, потому как хоть флюрография и без очереди, но может занять энное время, или тех.перерыв, или та же очередь из роддома...
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Dema від 25 листопада 2009, 15:54

Tanya_sun написав:Катерина Михайлівна

у меня она тоже принимала роды. женщина просто супер. мне она очень понравилась.
я там в моём рассказе о родах не написала как всех звали - сейчас нашла свой блокнотик и решила выложить, может кому пригодится.
принимал ночью дежурный врачь Сергей Фёдорович
когда его смена закончилась его сменила Оксана Нколаевна
на родах помогала помощник акушера Шарофрост Нина
присутствовала детский врачь Людмила Николаевна
ну и был ещё один врачь-гинеколог Алла Кереевна Нечедюк
всем очень благодарна
в больнице даже пробило на поэзию, по-этому сочинила для них стих. правда дописать не успела и подарить им, но вот тоже нашла в блокнотике и несмогла сдержаться, чтобы не выложить :)

Вчера в Бориспольском роддоме
Родился новый Человек
Рождение его дано природой
А помогал врачей Совет

Мы благодарны персоналу -
Глубокий пламенный поклон
Ведь сделали они немало
Старанье, добродушность -их Закон.

Спасибо милые, спасибо
За доброту, за нужность дел!
За ваши ласковые руки
И знаю это не предел.
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Tanya_sun від 25 листопада 2009, 20:14

Milanka написав:
Tanya_sun написав:Маленький мінус - в день виписки всіх заставляють іти в поліклініку і робити флюрографію, а лялічка залишається в цей час в палаті під наглядом медсестри.

В таком случае можно попросить кого-то из близких, кто будет забирать, подойти немного раньше и посидеть с дитенком, потому как хоть флюрография и без очереди, но может занять энное время, или тех.перерыв, или та же очередь из роддома...


У нас карантин був, нікого не пускали... Але все обійшлось нормально - я душе швидко зробила флюрографію , а маленький спав весь час.
Аватар користувача
Tanya_sun
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 42
З нами з: 24 листопада 2009, 19:45
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Milanka від 25 листопада 2009, 20:45

Tanya_sun
Все 3 дня никого не пускали проведать?
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Milanka від 02 грудня 2009, 00:03

Да, действительно, предварительно до весны посетителей пускать не будут. Грустно, но что поделаешь.

Кстати, нашла у себя фотку роддомовской палаты, думаю будующим мамочкам будет интересно.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Бориспольский роддом...или - где лутше не рожать

Повідомлення Tanya_sun від 04 грудня 2009, 14:50

Milanka написав:Tanya_sun
Все 3 дня никого не пускали проведать?


Я була 5 днів, і нікого звісно не пускали, мені тільки через персонал кульочки з передачками передавали і все...

Milanka написав:Да, действительно, предварительно до весны посетителей пускать не будут. Грустно, но что поделаешь.

Кстати, нашла у себя фотку роддомовской палаты, думаю будующим мамочкам будет интересно.


Прям наче палата в якій я була, №1 :)
Аватар користувача
Tanya_sun
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 42
З нами з: 24 листопада 2009, 19:45
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Поперед.Далі

Повернутись в Здоров'я та медицина

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron
:
: