Re: Женская консультация Борисполя и все о ней...
Завтра іду здавати аналізи, подивлюсь, з яким чеком повернусь
Також чула що вони не в захваті якщо узі не в них робиш, можуть не приняти. А я вже на Червоний Хутір записалась, у нас щось недуже хочеться...тепер оце думаю, що на мене чекає)
Також чула що вони не в захваті якщо узі не в них робиш, можуть не приняти. А я вже на Червоний Хутір записалась, у нас щось недуже хочеться...тепер оце думаю, що на мене чекає)