Сторінка 1 з 1

Предпринимательские штрафы, санкции, пени, неустойки...

ПовідомленняДодано: 17 травня 2013, 09:56
Dema
Дон Семен написав:детям до 16 лет посещать рестораны и ночные клубы после 22.00 запрещено
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/glo ... frommail=1
владельцы заведений, нарушающих запрет, будут штрафоваться на сумму от 20 до 100 необлагаемых минимумов доходов граждан (340-1 700 грн)

что такое 340 грн для ночного клуба? (обычно применяется меньшая мера наказания). надо чтобы за каждого находящегося (ну или найденого) в клубе несовершеннолетнего применяли штраф, вот тогда будет интересней.
а вообще - ещё не факт, что закон подпишет Президент.

Re: Предпринимательские штрафы, санкции, пени, неустойки...

ПовідомленняДодано: 17 травня 2013, 10:47
zazello
не факт что после подписания закон будет выполнятся. В Борисполе(да и не только) - перед проверками, кого надо - всегда предупреждают. А в другой день зайдешь - малолеток спаивают :)

Re: Предпринимательские штрафы, санкции, пени, неустойки...

ПовідомленняДодано: 01 липня 2014, 11:53
Dema
свою позицию можно и нужно остаивать
Робоча ситуація дня: Донарахування ПДФО та ЄСВ на збиткову операцію фізособи-підприємця
Фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування придбала товар і відправила його на експорт за ціною, нижчою вартості придбання. При перевірці податківці донарахували ПДФО та ЄСВ на суму збитку від цієї операції, посилаючись на п. 177.4 ПК та трактуючи його так: «отримані доходи повинні відповідати понесеним витратам». Чи правомірні такі дії?
Ні, не правомірні.
Пункт 177.4 Податкового кодексу України (ПК) не містить подібних вимог.
Нагадаємо його: «До переліку витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III ПК».
Це означає, що витрати повинні бути безпосередньо пов’язані з отриманим доходом та підтверджені документально.
Об’єктом оподаткування (як ПДФО, так і ЄСВ) підприємницьких доходів фізичних осіб є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом і витратами (п. 177.2 ПК).
Тобто у ситуації, що розглядається, чистий оподатковуваний дохід за експортною операцію відсутній.
До того ж база оподаткування визначається не за окремою операцією, а за підсумком всіх операцій протягом звітного періоду.
Слід наголосити також, що стаття 177 ПК, яка регулює питання оподаткування доходів підприємців, не містить обмежень щодо отримання підприємцями збитків в процесі здійснення господарської діяльності. Тому підстав для донарахування податкових зобов’язань у такому разі нема.
При цьому звертаємо увагу, що підприємницька діяльність здійснюється з метою одержання прибутку (ст. 42 Господарського кодексу України). Цим пояснюється фіскальна позиція податківців. Тому сміливим платникам у такому випадку доведеться відстоювати свою позицію у суді.