теляча мова

Все про всіх

Re: теляча мова

Повідомлення PPavel від 03 лютого 2011, 21:40

serega написав:Скорее всего про нас плохо думают из-за украинских нацистов


тут я з тобою погоджуюсь. от тільки ми самі себе такими робимо. це між нами живуть, нас бачать ось такі, як цей "Герой даіншик".
наприклад, цей просто не любить Україну, державну мову, а отже й людей, що розмовляють українською. хто зна, може коли діти війни прийшли в мерію, вони українською привіталися?
цей чувак, як раніше казали: "на государевой службе", всі інші теж. є певні правила поведінки та перелік обов’язків. до тих пір, допоки Я, ТИ, ВІН мовчатиме, до тих пір будуть хабарники, ледарі, неучі, самодури займати місця чесних, працьовитих, толкових професіоналів. крім того, представники "государевой службы" - це обличчя країни :)
кто творит добро, имея неограниченную возможность делать зло, тот достоин похвалы не только за содеянное добро, но и за все то зло, которого он не делает.
Аватар користувача
PPavel
Старша група
Старша група
 
Повідомлення: 81
З нами з: 12 червня 2010, 20:07
Звідки: Бориспіль
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: теляча мова

Повідомлення serega від 04 лютого 2011, 01:31

я уверен что случай с сержантом это вброс говна на вентилятор. обсуждать эту тему больше не охота. потому что бурление общественного мнения и есть цель провокаторов. случай с пенсионерами тоже похож на провокацию.
Аватар користувача
serega
Студент
Студент
 
Повідомлення: 938
З нами з: 08 листопада 2008, 11:14
Звідки: Понаехали
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: теляча мова

Повідомлення PPavel від 05 лютого 2011, 13:02

serega написав:обсуждать эту тему больше не охота.


ось так кожен у свою нірку сховається, а потім питає себе: а чому так погано? чому всі такі нехароші? чому мене ображають?
кто творит добро, имея неограниченную возможность делать зло, тот достоин похвалы не только за содеянное добро, но и за все то зло, которого он не делает.
Аватар користувача
PPavel
Старша група
Старша група
 
Повідомлення: 81
З нами з: 12 червня 2010, 20:07
Звідки: Бориспіль
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: теляча мова

Повідомлення serega від 05 лютого 2011, 14:01

PPavel написав:ось так кожен у свою нірку сховається,
То есть вы считаете что раздувание национализма это гражданская позиция? Сержанта уже уволили. Он наказан за свою тупость. Обсасывая подробности его нравственного падения, мы только льем воду на мельницу тех кто раздул эту тему. А вот львовских которые призывали к высылке из страны всех кто говорит по русски ни кто не трогал. И харьковские , те которые призывали к отделению восточной от западной на свободе. Где желающие линчевать этих персонажей? Кстати если вы в теме дайте пару ссылок на ЖЖ или сайты рассово верных граждан Украины.
Интересно где внуки/дети оскорбленных ветеранов, не уж то никто не заставит "ответить за базар" зарвавшегося клерка?
Аватар користувача
serega
Студент
Студент
 
Повідомлення: 938
З нами з: 08 листопада 2008, 11:14
Звідки: Понаехали
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: теляча мова

Повідомлення PPavel від 05 лютого 2011, 19:24

serega написав:То есть вы считаете что раздувание национализма это гражданская позиция?


я мабуть щось незрозуміле пишу, бо українською, мабуть. але навіть того невеликого багажу знань укр.мови, думаю, тобі буде достатньо.

я не роздуваю. я можу жартувати про москалів, так само нормально сприймати жарти про нас, українців. але в усьому є межа. даішник переступив, бо тупий, як всі йому подібні. що в таких є? середня освіта, під час якої однокласниць тіскав, армія - горілка, наркотики, п’яниці офіцери, державна служба - порушників можна на гроші розвести! тупість, неосвіченість, обмеженість - поки що правлять у світі. а поведінка інспектора - наслідок відповідного виховання чи бази знань, отриманих від людей, які його оточують. щоправда, з таким світоглядом краще шукати іншу роботу. сподіваюся він її знайде. на іншому місці він буде не цікавий зі своїм ставленням до державної мови.
кто творит добро, имея неограниченную возможность делать зло, тот достоин похвалы не только за содеянное добро, но и за все то зло, которого он не делает.
Аватар користувача
PPavel
Старша група
Старша група
 
Повідомлення: 81
З нами з: 12 червня 2010, 20:07
Звідки: Бориспіль
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: теляча мова

Повідомлення fossil man від 15 лютого 2011, 11:31

Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: теляча мова

Повідомлення zazello від 15 лютого 2011, 11:58

Вот неужели они не знали что это все опять попадет на люди?
Гайцы - это слаборазвитый, обледенный умом, кусок общества с первичными инстинктами - пожрать, бухло и денег...

Кстате о тех у кого вместо мозла пенопласт.
Завтра овощ всея украины будет отвечать на заведомо придуманные вопросы - будет 3 часа казусов и ржача. :lol:
Хотя что тут росказывать лохторату, если они думают своей одной полу-извилиной что это монтаж. Лохторат оним словом :-D
Аватар користувача
zazello
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1565
З нами з: 17 грудня 2008, 15:22
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.

Повернутись в Новини звідусіль

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей

cron
:
: