Военкомат Безпредельствует - вот вам правда

Все про всіх

Re: Военкомат Безпредельствует - вот вам правда

Повідомлення ANRI від 07 квітня 2017, 08:52

Які справи зараз з війскоматом? В мене ще досі просто приписне з відмітками про військову кафедру. На роботі в кадрах сказали, що треба або військовий квиток або тимчасове. Позвонив вчора в військомат, сказали квитків немає, а за тимчасовим приїзджайте в вівторок або четвер з 9 ранку. Щось стрьомно :crazy: .
Аватар користувача
ANRI
Дошкільня
Дошкільня
 
Повідомлення: 136
З нами з: 11 серпня 2011, 10:15
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Военкомат Безпредельствует - вот вам правда

Повідомлення vladsheva від 10 квітня 2017, 10:11

Скільки років? До 27?
Мені 33. Аналогічна ситуація! На роботі сказали: просто сходи у свій військомат і тобі просто дадуть тимч посвідчення, взамін того, що в мене було (Довідка) без ніяких мед комісій. Прийшов. Направили на мед комісію!Складуть акт про порушення, припишуть штраф. Видадуть тимч. посвідчення (треба два фото 3х4)
Бардак, є*ать єб*ать!!!
Я пожалкував, що пішов.... і на роботі після того всього сказали бляха краще б ти не ходив.
Аватар користувача
vladsheva
Піонер
Піонер
 
Повідомлення: 425
З нами з: 22 червня 2011, 14:37
Звідки: 45 сектор
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Военкомат Безпредельствует - вот вам правда

Повідомлення ANRI від 01 грудня 2017, 12:23

В квітні сходив. Теж направили на медкомісію, ті направили до ендокринолога в міську, та направила в обласну... Катався майже місяць (аналізи, узд і т.д. - все по запису, то ж за один день не пройти). В результаті в травні поробивши всі процедури, отримав тимчасове посвідчення офіцера запасу. Гемороя куча, куча витраченого часу (добре, що на роботі ніяких санкцій не отримав).
Аватар користувача
ANRI
Дошкільня
Дошкільня
 
Повідомлення: 136
З нами з: 11 серпня 2011, 10:15
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.

Повернутись в Новини звідусіль

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron
:
: