СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Все про всіх

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення Динка від 06 жовтня 2010, 15:57

школы тож поборы устраивают, как и детсады, и в роддомах. Не успел родиться - а уже надо денег давать
я не настолько сильная женщина, чтобы видеть возле себя слабого мужчину
Аватар користувача
Динка
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1073
З нами з: 09 червня 2010, 14:48
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (1)
Стать: Дівчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення Dema від 18 жовтня 2010, 15:31

Минтруда указал на то, что при действующей солидарной системе, неуплата пенсионных взносов предпринимателями, избравшими упрощенную систему налогообложения приведет к разбалансированности бюджета и несвоевременной выплате пенсий. При этом в ведомстве напомнили о том, что до конца 2012 года планируется перейти к внедрению ІІ уровня накопительной системы общеобязательного пенсионного страхования

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.09.2010 р. N 9567/0/14-10/039

Щодо сплати страхових внесків підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування


Сьогодні в Україні діє солідарна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, що базується на засадах здійснення виплат пенсій за рахунок поточних надходжень коштів від працездатного населення до Пенсійного фонду України. Несплата страхових внесків призведе до розбалансування його бюджету, що в свою чергу поставить під загрозу своєчасну та в повному обсязі виплату пенсій.

З метою забезпечення принципів рівноправності застрахованих осіб щодо виконання обов'язків стосовно сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а також соціальних гарантій суб'єктів підприємницької діяльності Законом України "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (набрав чинності з 17.07.2010 р.) передбачено, що фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, зобов'язані сплачувати страхові внески у розмірі, який визначається ними самостійно. При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якого сплачуються страхові внески.

Відповідно до статті 46 Конституції України пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, виплачуються у розмірі не нижчому від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення.

Згідно з частиною 4 статті 18 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" страхові внески не включаються до складу податків, інших обов'язкових платежів, що складають систему оподаткування. На ці внески не поширюється податкове законодавство.

Для розрахунку розміру пенсії за віком враховуються суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою, з яких згідно із Законом були фактично обчислені та сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. Тому недотримання вимог чинного законодавства стосовно нарахування та сплати страхових внесків порушує принципи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зокрема у частині гарантій реалізації застрахованими особами свого права на пенсійне страхування.

Відповідно до Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада" до кінця 2012 року передбачається розпочати впровадження II рівня пенсійної системи - накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування (далі - накопичувальна система пенсійного страхування), яка є невід'ємною складовою системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Кошти накопичувальної системи пенсійного страхування будуть інвестуватись за спеціальними правилами з метою отримання інвестиційного доходу на користь застрахованих осіб. Накопичені в системі кошти належатимуть застрахованим особам, використовуватимуться для здійснення їм пенсійних виплат і будуть успадковуватись спадкоємцями.


 

Заступник Міністра  В. Мущинін 

 
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення TARAS 2 від 18 жовтня 2010, 20:04

Если бы каждый, ПЕРСОНАЛЬНО, отчислял деньги на ЛИЧНЫЙ пенсионный счет, не было бы этой непонятной дискуссии (сколько, куда. и почему). ЭТО касается СПД эшников в первую очередь. Я плачу со свое зарплаты (белой), а они, что, голубая кровь ?
Аватар користувача
TARAS 2
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 15
З нами з: 14 жовтня 2010, 19:34
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення Hapel від 18 жовтня 2010, 21:18

TARAS 2 написав:ЭТО касается СПД эшников в первую очередь.
Все СПДшники отчисляют в пенсионный фонд с единого налога. Это происходит автоматически при уплате единого налога. Более того сейчас в соотв. с законодательством все СПДшники выплачивают дополнительные платежи в пенсионный фонд в размере даже большем, чем единый налог.

TARAS 2 написав: Я плачу со свое зарплаты (белой), а они, что, голубая кровь ?

Аж 2% :) из официально задекларированной ставки. т.н. "грязная зарплата". Хотя традиционно любой работодатель озвучивает при приеме зарплату уже очищенную от ПФ, НДФЛ и соцстраха. Т.е. берет на себя и эти затраты, которые в идеале работник должен ходить по инстанциям и уплачивать сам. А еще предприниматель/фирма, вынужден платить в ПФ государству за честь держать такого важного специалиста 33,2% с зарплатного фонда. Пан Знаток чувствует разницу?
И опять же громкие слова "Я плачУ". Пан ничего не платит. Все отчисления проводятся автоматически во время начисления зарплаты. Я уже выражал сомнение, что Пан даже подает декларацию о доходах раз в год во исполнение своего гражданского долга.
Кстати мне интересно, был ли Пан хоть раз в налоговой в момент сдачи ежеквартального отчета СПДшниками? Так, чисто посмотреть, как пресуют "голубую кровь" в многочасовых очередях. Пренебрежительно отзываясь о СПДшниках, Пан сознательно плюет в лицо более четверти трудоспособного населения страны.
Аватар користувача
Hapel
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1781
З нами з: 07 листопада 2008, 02:13
Blog: View Blog (1)
Стать: Мужчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення Milanka від 18 жовтня 2010, 21:29

Hapel +тыща

Откуда у многих эта непонятная ненависть к предринимателям. Люди своими силами и умом на жизнь зарабатывают, а не сидят на всем готовом и рассказывают что они больше остальных знают.
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення znatok від 18 жовтня 2010, 22:26

Никакой ненависти. Я сам предпринематель с 1988 года. Вопрос не в точностях формулировок (начислили, отчислили т д.), а в принципе налогообложения. Есть чувство ответственности перед детьми и будущими внуками. С таким подходом у нас никогда не будет дорог и достойной пенсии. Не придирайтесь к словам. Лучше обьясните, как на месте ларька выросла гостиница и ресторан Гетьман (без единого разрешительного документа) ? И сколько СПД Стародубцев платит налогов в бюджет. Отвечу - 2400 грн. в год. А какон, несчастный и еле выживающий СПД смог намедни выкупить землю под этой гостиницей за 450 тыс. грн. ? В среду на сесии горсовета будут решать судьбу СПД с Зоряного. Это СПД настоящие. Им надо помогать и поддерживать. У них и оборот и налоги - микроскопические. Не о них речь. ЭТИ предпринемателям надо помочь всем вместе. Надеюсь ВЫ понимаете о чем я завел дискуссию ? И не называйте меня Паном. У меня нет крестьян.
Аватар користувача
znatok
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1213
З нами з: 02 жовтня 2010, 01:58
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення Hapel від 18 жовтня 2010, 22:48

znatok написав:Вопрос не в точностях формулировок

Очень даже в них вопрос. Вы ведь на основании этих "неточностей" делаете вполне себе громкие выводы и оглашаете их громкими изобличительными словами. Кстати озвученные выводы ну никак не характеризуют Вас, как предпринимателя со стажем.
Опять же, говоря про "СПДшников" Вы стилистически говорите про них как про единое целое и соответственно Ваши негативные выпады воспринимаются в целом на весь класс СПДшников. Хотя если бы Вы заявили, что Вам лично не нравится Стародубцев и Вы за то чтобы он платил налоги, Вам бы и слова никто не сказал. Нельзя часный пример распространять на всех сразу. Стародубцев один, а СПДшников в борике под десяточку.
Аватар користувача
Hapel
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1781
З нами з: 07 листопада 2008, 02:13
Blog: View Blog (1)
Стать: Мужчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення TARAS 2 від 18 жовтня 2010, 23:17

Таких Стародубцевых в городе достаточно (ВЕСЬ цвет Борисполя). А как продается контрабанда ? И почему она продается по обычной цене (как у всех и с воплями: " так пошлина выросла !!!") . Ха-ха-ха. И обьем эти продаж Вы представляете ? Только благодаря СПД контрабас легализируется !!! А сколько бюджетных денег через них отмывается ? Я думаю мы приблизимся к общему знаменателю.
Аватар користувача
TARAS 2
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 15
З нами з: 14 жовтня 2010, 19:34
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення Milanka від 18 жовтня 2010, 23:22

Чем дальше в лес... О контрабанде Вы явно больше осведомлены, чем о работе мелких предпринимателей. К чему бы это ?!
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: СПДешников обязали "подкармливать" пенсионный фонд

Повідомлення TARAS 2 від 18 жовтня 2010, 23:27

Школу прошел... А контрабанду я привел в пример, как огромное зло в масштабах страны. Естественно к НОРМАЛЬНЫМ СПД (для которых писался закон) это не имеет отношения.
Аватар користувача
TARAS 2
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 15
З нами з: 14 жовтня 2010, 19:34
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.Далі

Повернутись в Новини звідусіль

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron
:
: