Інтернет ОГО! SOS!

Обговорення, реклама, ділимось досвідом

Модератор: M-manager

Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення Groza83 від 06 жовтня 2011, 12:57

Підкажіть як швидко провести інтернет ОГО від Укртелекому. Ми спеціально під нього провели телефонну лінію, а нам кажуть чекайте, немає портів... і так далі, на питання скільки чекати відповіли може квартал, а може більше... :dontknow: це що за маразм і в чому проблема, не розумію. Можливо хтось оформляв собі і знає якийсь секрет, поділіться будь-ласка досвідом.
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення fossil man від 06 жовтня 2011, 13:03

А вы что неготовы были? Это же классика. Можно ждать до посинения. И перед вами явно еще очередь. Некоторые еще телефоны ждут от них со времен союза.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення Groza83 від 06 жовтня 2011, 13:10

При такій кількості мереж-конкурентів на сьогоднішній день, я навіть не задумалася про те, що таке може бути. Їм що, клієнти та їхні гроші не потрібні?.. якщо ні, то ми підшукаємо собі альтернативу, а той телефон що вони провели мені зовсім не потрібний, просто розірву договір... навіщо мені ще й кожного місяця абонплату платити...
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення vladrus від 06 жовтня 2011, 13:10

тоже в прошлом году хотели подключиться (тогда в нашем доме не было альтернативы), прождали чуть больше полгода, пока один из провов не подключил наш дом. И это даже со знакомым в Укртелекоме... так что ждите столько, сколько Вас будут кормить завтраками/кварталами и т.д. если нет альтернативы
Зображення
Аватар користувача
vladrus
Комсомолець
Комсомолець
 
Повідомлення: 545
З нами з: 24 червня 2011, 12:42
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення vladrus від 06 жовтня 2011, 13:13

Groza83 написав: а той телефон що вони провели мені зовсім не потрібний, просто розірву договір... навіщо мені ще й кожного місяця абонплату платити...


я бы тоже давно отключил, один фиг межгород отключили и звонят нам/мы звоним раз в месяц. Да вот тёща запретила... :-D
Зображення
Аватар користувача
vladrus
Комсомолець
Комсомолець
 
Повідомлення: 545
З нами з: 24 червня 2011, 12:42
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення fossil man від 06 жовтня 2011, 13:13

Если есть знакомые в укртелекоме, то обратись к ним. Портов может действительно не быть, а могут просто морочить голову, пока не позолотишь ручку. Хотя... у них всегда есть запас свободных портов "для своих". Мне как-то в борисполе тоже голову морочили что портов нет. Списался на форуме с какой-то девушкой из киевского офиса, пожаловался.. Она позвонила в бориспольское отделение и порты быстренько нашлись. Еще попробуй подать заявку тут http://www.my.ukrtelecom.ua/ua/group_wi ... it_groovy/ говорят иногда помогает.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення vladrus від 06 жовтня 2011, 13:15

fossil man написав:Еще попробуй подать заявку тут http://www.my.ukrtelecom.ua/ua/group_wi ... it_groovy/ говорят иногда помогает.


я тогда некоторое время каждый день подавал заявки через эту форму, до одного места :)
Зображення
Аватар користувача
vladrus
Комсомолець
Комсомолець
 
Повідомлення: 545
З нами з: 24 червня 2011, 12:42
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення fossil man від 06 жовтня 2011, 13:20

vladrus написав:я тогда некоторое время каждый день подавал заявки через эту форму, до одного места

Просто читал на форумах, что некоторым помогло.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення Groza83 від 06 жовтня 2011, 13:34

заявку на їхньому сайті я подала, поки в очікуванні. Робочі, що проводили телефон сказали, що відмазка про потри, то все аби поговорити... а чому довго, бо довго оформляються документи...що ж то за документи такі офорляються, що потрібно чекати від квартала і до нескінченності... я що на виїзд за кордон їх подала...чи що, і то там мабуть швидше все робиться
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Інтернет ОГО! SOS!

Повідомлення Groza83 від 06 жовтня 2011, 13:40

просто я чула, що деяким людям ОГО підключали за 3 дні, але, нажаль, особисто з ними не знайома і так підозрюю, що потрібно просто комусь щось покласти в карман, але кому, аби хто підказав... А то якось йти до них і питати там напряму не вистачає нахабності і взагалі, це все дуже схоже на якийсь додатковий тіньовий бізнес і не хотілося б руки об це мазати
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Далі

Повернутись в Домашні мережі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron
:
: