Услуги психолога

Услуги психолога

Повідомлення GalaBriz від 09 січня 2012, 11:31

Дорогие форумчане!

На конец-то я открыла свой кабинет. Пускай он маленький, но для душевных бесед я думаю этого хватит. :) Кабинет находится в бывшем районном доме культуры по адрессу: ул.Совхозная, д.1 Милости прошу.

Кто я и чем именно занимаюсь для форумчан не секрет, для тех же кто читает обо мне впервые следующая инфа.

«Якщо Ти хочеш мати те, чого ніколи не мав,
почни робити те, чого ніколи не робив»
Н.Пезешкіан

ПРИВІТ!

Для тих, хто мене ще не знає, представлюся: мене звуть Галина. Я люблю Життя і поважаю людей, які уміють жити. Життя прекрасне і воно варте того, щоб прожити його із захопленням і з задоволенням. Адже після ночі, якою б довгою вона не була, завжди приходить світанок, я це точно знаю. А ще знаю, що більш життєтворчого у всесвіті нічого немає за Любов. Отож любіть, живіть і будьте щасливі. Щастя – це так просто. Кожна людина має все для щастя, але не всі вміють цим користуватися, щоб бути щасливими. Я займаюся тим, що допомагаю різним людям віднайти доступ до невичерпних можливостей життя для свого особистісного зростання, індивідуального розкриття. Адже все найкоштовніше заховане усередині нас. Пешекіан Н. писав, що людина - шахта, повна коштовних каменів. Отож одне із моїх завдань разом з клієнтом не тільки віднайти і підняти з надр людської душі прихований коштовний скарб, а й навчити їм користуватися, навчити бачити і розрізняти різні грані кожного дорогоцінного камінчика, що опинився в ваших руках. І життя стане щасливішим – інколи веселішим і радіснішим, інколи усвідомленішим і мудрішим, інколи ніжнішим, інколи чеснішим, інколи яскравішим, інколи чіткішим – по-різному трапляється. Залежно від того, що потрібне зараз цій людині.

ЦЕ ПРАЦЮЄ? ТАК!

Я це знаю з власного досвіду і результатів своєї роботи з клієнтами. Я працюю в сфері психології вже більше 6 років. Окрім вищої психологічної освіти, я закінчила базовий курс консультування в руслі позитум-підходу (Вісбаденської академії післядипломної освіти (Німеччина)), а також тренінг «Психологія спілкування» (Балтійська педагогічна академія). У своїй практиці використовую також інші методи.
Основний напрям діяльності – індивідуальне консультування: гармонізація подружніх та дитячо-батьківських стосунків, проблеми вибору, життєвої та професійної ефективності, внутрішні конфлікти, життєвий баланс.

ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ
Консультація проходить у вигляді бесіди протягом 45-80 хвилин.
Консультація психолога необхідна людям, які хочуть змінити себе і своє життя, але поки не знають (як їм здається), як це зробити;
- які зіткнулися в нашому складному і такому багатогранному житті з якимись проблемами, і не можуть їх вирішити;
- для тих, у кого складнощі в облаштуванні особистого життя або в родинних стосунках;
- для тих, у кого проблеми в стосунках з дітьми;
- які шукають своє призначення, своє індивідуальне життєве завдання;
- у яких проблеми в бізнесі або на роботі, або друзями…

Якщо ви хочете поспілкуватися зі мною, хочу вас попередити: я не ставлю діагнозів і не прописую рецептів. І не вирішую ваші проблеми за вас. Ви унікальна, багатогранна особистість, і у вас самому лежать всі знання про себе, про ваші завдання і проблеми. І ви самі знаєте, як їх вирішити. Лише поки що не здогадуєтесь, що знаєте. Тому всі свої проблеми ви вирішуватимете самі, я лише слухатиму і ставитиму вам питання, які ви самі собі ніколи не задавали, пропонувати рішення, про які ви не замислювалися.

Я можу вислухати вас і зрозуміти, допоможу вам поглянути на вашу проблему зверху і побачити її зовсім по-іншому. Я допоможу вам побачити свою унікальність, і здатність зробити усвідомлений вибір. Допоможу виробити або вибрати нову модель поведінки і мислення, відповідно життєвим обставинам. Я можу зрозуміти вас і ваші вчинки, навіть якщо ви самі себе не розумієте, допоможу виявити в собі приховані ресурси.

Психолог - не чарівник, який помахом палички змінить ваше життя і вирішить всі ваші проблеми, або видасть обіцянки, поради і рецепти на всі випадки життя.
Психолог – це людина, яка приймає вас таким, якими ви є, він по-іншому бачить вашу проблему і допоможе вам з нею впоратися, або прийняти те, що ви не в силах змінити.

Роблю я це лише в тому випадку, якщо ви дійсно (чесно-чесно) хочете і готові змінювати своє життя. Тому що своє життя прожити зможете саме ви, а я буду помічницею і підтримкою для вас.

Якщо це вам імпонує, ми можемо домовитись про зустріч в зручний час за наступними контактами: 097-346-19-49
Не ищите идеальную женщину ... я сегодня дома!!!
Аватар користувача
GalaBriz
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1036
З нами з: 11 березня 2009, 14:50
Звідки: Туманность Ориона
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення Capri від 09 січня 2012, 12:40

Галя, поздравляю! :rose:
Не умеешь летать - не мучай метлу!
Аватар користувача
Capri
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1463
З нами з: 08 листопада 2008, 15:56
Звідки: Киев-Борисполь
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення Umka від 09 січня 2012, 19:57

Галя, умница!!! развития, вдохновения и благодарных клиентов!!! :rose: :rose: :rose:
я Лена, ко мне на "ты"

http://mylkootumki.at.ua/моё мыыыыыылооооооооо
Аватар користувача
Umka
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1037
З нами з: 20 лютого 2011, 15:11
Звідки: СТРАНА ЧУДЕС
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення serega від 10 січня 2012, 00:48

а прайс по результатам собеседования? мне не просто так интересно, а есть проблемы
Аватар користувача
serega
Студент
Студент
 
Повідомлення: 938
З нами з: 08 листопада 2008, 11:14
Звідки: Понаехали
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення GalaBriz від 10 січня 2012, 09:20

serega
:) давай договоримся, что проблем нет. Есть задачи которые нам ставит жизнь и их можно и надо решить. ОК? :)
Первая индивидуальная консультация - 150 грн (45-60 мин).
Консультация семейной пары - 200 грн (1 - 1час 10 мин).
Ну это условности. Все зависит от темы и глубины. Терапия будет стоять дороже.

Capri Umka Спасибо!
Востаннє редагувалось GalaBriz в 19 вересня 2012, 17:13, всього редагувалось 1 раз.
Не ищите идеальную женщину ... я сегодня дома!!!
Аватар користувача
GalaBriz
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1036
З нами з: 11 березня 2009, 14:50
Звідки: Туманность Ориона
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення Umka від 10 січня 2012, 14:38

Галь, а что такое терапия? если у человека например, была депрессия, и он уже почти год на антидепрессантах. Если прекращает их принимать - опять депрессия... Короче можно как-то вывести из этого состояния? это и есть терапия?
я Лена, ко мне на "ты"

http://mylkootumki.at.ua/моё мыыыыыылооооооооо
Аватар користувача
Umka
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1037
З нами з: 20 лютого 2011, 15:11
Звідки: СТРАНА ЧУДЕС
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення milka від 10 січня 2012, 18:27

Галя, ну дак поздравляю, ты молодец :rose:
Я не подарок, но и ты не именинник
Аватар користувача
milka
Піонер
Піонер
 
Повідомлення: 470
З нами з: 23 травня 2009, 11:56
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення Белочка від 10 січня 2012, 22:55

GalaBriz
Поздравляю!!!! Так надо на беседу... Собраться бы с духом
Аватар користувача
Белочка
Студент
Студент
 
Повідомлення: 889
З нами з: 20 березня 2011, 13:33
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Услуги психолога

Повідомлення fossil man від 10 січня 2012, 23:07

А мелкие бесплатные онлайн-консультации не планируете? В целях пиара, поднятия скилла, репутации и т.д... :-D Сорри за халявничество :spiteful:
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Услуги психолога

Повідомлення GalaBriz від 11 січня 2012, 09:16

milka спасибо!
Белочка спасибо. Если что обращайтесь.
Umka кто ставил диагноз? врач или сами? Антидепрессанты выписывают только врачи и их можно купить только по рецепту. И если это действительно депрессия, то психотерапия помогает снизить симптоматику и даже возможен вариант, что человек будет обходиться без медикаментов. Но опять таки нужно смотреть глубину, тяжесть заболевания.
fossil man так я на форуме этим и занималась (отчасти) правда в основном в женской ветке и немного в семейной. Если что интересует пиши в личку, но это не заменит личную консультацию. Хотя смотря какие вопросы. Стучись :)
Не ищите идеальную женщину ... я сегодня дома!!!
Аватар користувача
GalaBriz
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1036
З нами з: 11 березня 2009, 14:50
Звідки: Туманность Ориона
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Далі

Повернутись в Послуги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron
:
: