Україну визнали найвідсталішою у Європі по енергоефективност

Все про всіх

Україну визнали найвідсталішою у Європі по енергоефективност

Повідомлення Dema від 24 січня 2013, 18:32

Згідно з дослідженням ефективності енергетичних систем країн для їх економічного розвитку, екології та безпеки, Україна посіла останнє місце у Європі. В цілому країна опинилась на 72 місці зі 105 можливих, опинившись між Ботсваною і Єгиптом.

Індекс функціональності енергетичної архітектури (EAPI) вимірює 16 показників, які розділені на три групи щодо трьох ключових сфер, на які енергетика безпосередньо впливає: економічний розвиток, екологічна ситуація, легкість доступу і безпеку енергетики.

Непогані бали Україна отримала лише в категорії "доступ і безпека", значно обійшовши найближчих сусідів. Однак, мінімальні бали, одні з найгірших з усіх 105 країн, Україні дісталися за вплив енергетики на економічне зростання і розвиток - експерти визнали його мінімальним.

Аналітики дійшли висновку, що ефективність енергетики країни прямо пов'язана з показником ВВП на душу населення. Більш того, наголошується, що з 10 країн з верхівки рейтингу отримують близько 36% енергії з відновлюваних або альтернативних джерел. Так, ядерна енергетика дає Франції близько 42% всієї енергії, а середній показник гідроенергетики для Європи склав близько 9%.

На перших місцях з енергоефективності опинились переважно розвинені європейські держави. Так, у трійці лідерів - Норвегія, Швеція та Франція. Практично не відстають від останньої Швейцарія та Нова Зеландія. Південноамериканська Колумбія відкриває другу п'ятірку, слідом за нею - Латвія, Данія, Іспанія та Британія.
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Повернутись в Новини звідусіль

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron
::