Прививки деткам + опрос

Делаете прививки своим деткам?

Да, по графику
7
24%
Да, по индивидуальному графику
13
45%
Выборочно
6
21%
Нет, не делаю и не буду
2
7%
Свой вариант ответа в теме
1
3%
 
Всього голосів : 29

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Milanka від 06 серпня 2012, 19:52

Мики написав:[кстати, недавно в Киеве ходил вирус, который дает только температуру на протяжении 3 суток, а потом температура спадает и ребенок выздоравливает.


Мы и такое умудрились цепануть пару недель назад от местных деток. Видать не только в Киеве такое бродило. Но это уже другая тема...
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення EnotPoloskyn від 04 вересня 2012, 18:16

Вот наконец сделали манту, идем на дифтерию, от КПК написала отказ.
Корь и краснуха-считаю-нужно переболеть в детстве, а вот паротит-то есть свинка-в период полового созревания может дать бесплодие мальчикам....
Отдельно его не делают...
Какие у кого мысли? Отказ написала на полтора года....
Аватар користувача
EnotPoloskyn
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1226
З нами з: 20 вересня 2009, 01:05
Blog: View Blog (0)
Стать: НеСкажу

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Дина від 04 вересня 2012, 21:25

Мы сделали все прививки, и только 3-я акдс (кололи инфанрикс) дала небольшую сыпь у Жени. Не знаю, как остальные, а я решила прививать мелких, т.к. болезнь после прививки проходит легче, чем у непривитых.
What do you expect of me
What is it you want
Whatever you've planned for me
I'm not the one


мои Женя и Сеня родились 31.07.10г
Аватар користувача
Дина
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1277
З нами з: 23 травня 2011, 18:14
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Milanka від 05 вересня 2012, 10:39

Мы тоже прививались, правда график не соблюдали, смотрели по состоянию здоровья. Реакций не было (т-т-т). После недавней Манту на 3-й день была Т-ра, но таки не понятно, на прививку или совпало еще с чем-то.
Если я буду такая как все,то кто будет такой,как я?!
Аватар користувача
Milanka
Загадка
Загадка
 
Повідомлення: 3183
З нами з: 07 листопада 2008, 13:13
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Мики від 05 вересня 2012, 10:59

EnotPoloskyn
у меня два примера взрослых мужчин, которые после перенесенного паротита в детстве благополоучно стали отцами.
А вообще кпк вроде как не отночится к опасным прививкам.

По поводу того, что болезни после вакцинации легче преносятся - миф! подружкина привитая дочка 7 лет в этом году коклюшем болела, переболел почти весь класс(из боярки они), кашляла почти 4 месяца, каждую ночь рвота. А в классе дети прям синели во время приступов. Привитые, ага. Это "легче" называется? И так же есть случаи, когда непривитые переносили коклюш примерно так же.

Недавно знакомому мальчику сделали ревакцинацию акдс(в 6 лет), у ребенка 3 дня температура 39 и огромная шишка на полпопы до сих пор(наверное месяц уже прошел) у нас в поликлинике делали, при чем бабушка его врач, как минимум с правилами вакцинации знакомы.

Так что, как говорится, 7 раз отмерь. прививки делать только абсолютно здоровым деткам и качественными вакцинами(где ж только взять подтверждение этого качества)
Аватар користувача
Мики
Піонер
Піонер
 
Повідомлення: 403
З нами з: 11 листопада 2011, 16:18
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Groza83 від 06 вересня 2012, 10:20

Мики

Сейчас очень трудно определить привит ребёнок или не привит. То что у него есть на бумаге всё, ещё не дает никакой гарантий. Есть родители, которые за деньги покупают форму с записанными уже вакцинами и это не редкость. Такие люди никогда и никому не скажут правду. Лично слышала разговоры мам, которые говорили за сколько они купили ту или иную запись в форму. Эта ситуация очень и очень плачебна...
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Белочка від 06 вересня 2012, 12:59

Мой муж от паротита был привит, но в подростковом возрасте таки переболел этой свинкой. Узнала я об этом только пару дней назад. Деток есть 2 :) . Но хорошо, что не знала, а то переживала бы страшно, что он может быть бесплодным :P
Аватар користувача
Белочка
Студент
Студент
 
Повідомлення: 889
З нами з: 20 березня 2011, 13:33
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення V_V від 17 вересня 2012, 13:52

EnotPoloskyn написав:Вот наконец сделали манту, идем на дифтерию, от КПК написала отказ.
Корь и краснуха-считаю-нужно переболеть в детстве, а вот паротит-то есть свинка-в период полового созревания может дать бесплодие мальчикам....
Отдельно его не делают...
Какие у кого мысли? Отказ написала на полтора года....

по-моему все говорят о том, что лучше ветрянкой переболеть в детстве. А вот корь...да еще и краснуха, не, это жестко...если бы эти болячки не были бы настолько серьезны, то от них и не прививали...мне кажется Вы всё таки имели в виду ветрянку.
я бы не рисковала так, а сделала бы прививку, тем более делается то она всего один раз, а не то что АКДС...3 раза через месяц и в полтора года ревакцинация (если считать идеальный график).
ИМХО
Аватар користувача
V_V
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 23
З нами з: 20 грудня 2011, 20:22
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Dema від 21 грудня 2012, 10:42

Есть вакцина КПК, кто ещё не делал - звоните врачам.
Мы вчера сделали
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Re: Прививки деткам + опрос

Повідомлення Мики від 21 жовтня 2013, 18:39

МОЗ виступив за скасування GMP-сертифікації для вакцин

(Show/Hide)

У Міністерстві охорони здоров’я пояснюють ініціативу про тимчасове скасування GMP-сертифікації для імунобіологічних препаратів необхідністю підвищити забезпеченість українців вакцинами.

Про це йдеться у переданому УНІАН повідомленні прес-служби МОЗ.

«Якщо цього не здійснити, то, наприклад, понад 700 тисяч дітей залишиться без вакцинації проти туберкульозу (БЦЖ), взагалі зупиниться вакцинація проти сказу (хвороби з 100% летальністю)», - заявили в міністерстві.

У прес-службі зазначили, що нині в Україні зареєстровано 41 вакцину, яка може застосовуватися для вакцинації населення відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень. Із них 28 (68%) препаратів – вакцини іноземного виробництва, 13 (32%) – вітчизняного. Для 12 вакцин іноземного виробництва відсутнє підтвердження умов виробництва вимогам GMP.

Серед них антирабічна вакцина, вакцина БЦЖ, оральна поліомієлітна вакцина, дифтерійний та правцевий анатоксини, а також інші лікарські засоби, аналоги яких відсутні в Україні, – сироватки протигангренозна, протиботулінічна, протидифтерійна, протиправцева; бактеріофаги дизентерійний, сальмонельозний, синьогнійний та інші. Дані препарати використовується в Україні понад 30 років, їхня ефективність та безпечність доведена роками використання, стверджують в МОЗ.

«14 вакцин іноземного виробництва, що входять до календаря профілактичних щеплень та мають підтвердження вимог GMP, видане Держлікслужбою, на жаль, не зможуть повністю забезпечити захист населення від небезпечних інфекційних хвороб, що призведе до зриву планової вакцинації, накопиченню пацієнтів, які не мають імунітету та спалахів захворювань», - підкреслили в міністерстві, додавши, що зараз без наявності підтвердження Держлікслужбою виробництва вимогам GMP, більша частина вакцин підпадає під ризик ненадходження на фармацевтичний ринок України, що «створить загрозу здоров’ю нації».

При цьому в МОЗ констатують, що усі вакцини та імунобіологічні препарати російського виробництва, які зареєстровані в Україні, не мають такого підтвердження. Такі вакцини як БЦЖ, БЦЖ-М, антирабічна вакцина, дифтерійний та правцевий анатоксин широко застосовуються в програмі імунопрофілактики населення України, а 15 із них взагалі не мають аналогів вітчизняного чи іноземного виробництва, йдеться в повідомленні.

Водночас у МОЗ запевняють, що при надходженні препаратів в Україну здійснюється постійний державний контроль їх якості.

«Відповідно до чинного законодавства та нормативної документації, кожен показник якості кожної серії вакцин перевіряється уповноваженою лабораторією», - підкреслили в прес-службі, додавши, що за результатами фармаконагляду зазначені вакцини відповідають показникам безпечності та ефективності.

Також постійно проводиться моніторинг несприятливих подій після вакцинації, заявили в міністерстві, підкресливши, що «усі прояви побічних реакцій та їхні кількісні показники відповідають нормативним документам МОЗ та інструкціям з медичного застосування».

При цьому в МОЗ вказали, що сертифікат GMP, водночас, видається раз на три роки. «Тому вважати неякісними вакцини на ринку України, виробництво яких не сертифіковане згідно вимог GMP, наразі не можна», - заявляють у міністерстві.

Згідно з повідомленням, «саме для повноцінної реалізації програмних заходів по збереженню здоров’я нації Міністерством охорони здоров`я України розроблено проект постанови КМУ щодо внесення змін в Порядок реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів і розмірів збору за їх державну реєстрацію (постанова КМУ № 376) в частині виключення вимоги щодо наявності підтвердження умов виробництва вимогам GMP Держлікслужбою при реєстрації (перереєстрації) медичних імунобіологічних препаратів, які включені до Національного календаря профілактичних щеплень та використовуються на території України понад 10 років».

Як повідомляв УНІАН, народні депутати від опозиції вимагають від прем’єр-міністра Миколи Азарова не допустити ухвалення проекту постанови Кабміну, якою планується скасувати GMP-сертифікацію вакцин.

У зверненні депутатів наголошується, що ухвалення цієї постанови може призвести до обігу неякісних медичних імунобіологічних препаратів, безпечність та ефективність яких не підтверджена висновками контролюючих органів.

Більше того, наголошують депутати, для 12 вакцин календаря профілактичних щеплень іноземного виробництва взагалі відсутнє підтвердження умов виробництва вимогам GMP, видане Держлікслужбою України. До таких препаратів належать: Вакцина туберкульозна (БЦЖ) (виробник ФДУП "НВО "МІКРОГЕН" Російська Федерація); Вакцина туберкульозна для щадної імунізації (БЦЖ-М) (НДІЕМ ім. М.Ф.Гамалєї РАМН (філія "МЕДГАМАЛ", Російська Федерація); Вакцина для профілактики поліомієліту пероральна (ФДУП "ВВБВП Інституту поліомієліту і вірусних енцефалітів ім. М.П.Чумакова РАМН", Російська Федерація).

При цьому у «Батьківщині» заявляють, що «протягом останніх років було зафіксовано десятки летальних випадків після застосування імунобіологічних препаратів, зокрема й тих, що не мають підтвердження відповідності умов виробництва вимогам належної виробничої практики».


Источник http://health.unian.net/ukr/detail/253001
Аватар користувача
Мики
Піонер
Піонер
 
Повідомлення: 403
З нами з: 11 листопада 2011, 16:18
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Поперед.Далі

Повернутись в Здоров'я та медицина

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

:
: