Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Обговорення актуальних питань з сімейного фронту

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення fossil man від 16 грудня 2014, 15:19

Вчитель або класний керівник несе відповідальність за здоров’я та життя дітей, якщо нещасний випадок стався: під час проведення навчальних занять, у тому числі лекцій, уроків, занять з допризовної підготовки, лабораторних занять, спортивних, гурткових, позааудиторних, позакласних, позашкільних заходів, інших занять та в перервах між ними відповідно до навчальних, виробничих і наукових планів;
- під час проведення позакласних, позашкільних, позааудиторних та інших заходів у вихідні, святкові та канікулярні дні, якщо ці заходи здійснюються під безпосереднім керівництвом працівника даного навчального закладу (викладача, вчителя, вихователя, класного керівника, майстра виробничого навчання тощо) або особи, яка призначена наказом керівника навчального закладу за його згодою;
- під час занять з трудового і професійного навчання, проведення професійних, науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, виробничої та навчальної практики, які проводяться відповідно до навчальних планів у навчальних закладах або на дільницях (територіях), що їм належать;
- під час перебування (відпочинку) у студентських загонах,
таборах праці і відпочинку (оздоровчих), шкільних лісництвах, на навчально-дослідних ділянках тощо; під час проведення спортивних змагань, тренувань, оздоровчих заходів, екскурсій, походів, експедицій, організованих навчальних закладом у встановленому порядку;
- під час перевезень вихованців, учнів, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів до місця проведення заходів і назад, а також у разі організованого прямування їх на запланований захід на транспорті або пішки.
Якщо, нещасний випадок з учнем, вихованцем чи студентом стався після закінчення уроків та занять, дома, на вулиці, в такому випадку вчитель або класний керівник не несе відповідальності те що сталося.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення fossil man від 16 грудня 2014, 15:34

Я понимаю так, что ответственность учителя за ребенка наступает в тот момент когда он отметился как присутствующий в школе. Если ребенка в школу не пустили, то соответственно отвечают за его судьбу родители....
Groza83 я думаю, что родители учеников этой школы могут с чистой совестью подавать на нее в суд, ибо такое не прописано ни в одном юридическом документе. Для начала возьмите и почитайте "Правила внутреннего распорядка для учащихся школы", если там есть пункт о закрытии школы (а я уверен что его нет)- идите с этим в РВО.
Лично я бы на следующий день после такого "воспитания" в частном порядке дал бы пиздюлей классному руководителю, завучу и директору школы. Причем дал бы так, чтобы все желание проводить подобные опыты у них отпали навсегда.
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення Schatz від 16 грудня 2014, 16:38

просто варварские методы воспитания у руководства школы. абсолютно согласна, родителям детей, которых не пустили в школу, нужно идти к юристам и школьному руководству. так сделала бы я на их месте.
опаздывать плохо, но никто не идеален и все мы это время от времени делаем. речь не о систематических опозданиях, а о форс-мажоре.
сама опаздывать не люблю и опаздываю редко, но бывает.

мой ребенок пока ходит в садик, информацию о школах Борисполя пока только собираю. но знаю уже, что в 5 школу точно не отдам. уж как-то все там криво.
Аватар користувача
Schatz
Студент
Студент
 
Повідомлення: 933
З нами з: 14 жовтня 2010, 11:10
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення Hapel від 18 грудня 2014, 23:36

На заседании этот вопрос поднимали.
По сути все просто. в 8.00 идет исполнение Гимна учащимися школы. Поэтому никого в школу не пускают сразу, чтобы не проявлять неуважение к Гимну Украины.
После окончания исполнения гимна с родителями опоздавшей малечи проводиться воспитательная беседа, а старшекласникам делаются записи в дневник и всех разводят по классам.

Вывод 1 - не опаздывайте. дисциплина должна присутствовать.
Вывод 2 - не разобравшись в ситуации, не разводите панику. А то еще 2..3 поста, и пошли бы наверное шинами обкладывать упр. освиты ))
Аватар користувача
Hapel
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1781
З нами з: 07 листопада 2008, 02:13
Blog: View Blog (1)
Стать: Мужчина

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення Николь від 25 грудня 2014, 13:16

У меня все равно крутится в голове мысль: если хотят привить уважение к гимну, то стояние на улице этому не поможет.
Я помню, что у нас когда-то в школе практиковали гимн на первом уроке, но никого не задерживали на улице. Опоздал, простоял в коридоре гимн, зашел в класс.

Насчет дисциплины никто не спорит. Она нужна. Но может поискать другие методы решения ситуации, без прозябания на холоде? :)
Да, белая...Да, пушистая...Но это еще ни о чем не говорит...
Аватар користувача
Николь
Модератор
Модератор
 
Повідомлення: 2469
З нами з: 07 листопада 2008, 10:28
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (6)
Стать: Дівчина

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення Groza83 від 29 грудня 2014, 01:37

Николь
Там перестали закрывать двери. Кто опоздал, ожидают какое-то время в коридоре, потом пишут объяснительную и на уроки. Толп гуляющих учеников возле школы уже нет. Подобрели.
Аватар користувача
Groza83
Студент
Студент
 
Повідомлення: 907
З нами з: 04 лютого 2010, 19:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення Николь від 29 грудня 2014, 16:49

Groza83
Ну, слава Богу. А то реально деток жалко :(
Да, белая...Да, пушистая...Но это еще ни о чем не говорит...
Аватар користувача
Николь
Модератор
Модератор
 
Повідомлення: 2469
З нами з: 07 листопада 2008, 10:28
Звідки: Борисполь
Blog: View Blog (6)
Стать: Дівчина

Re: Школа 5: запізення відміняє Конституцію Украіни, чи ні?

Повідомлення Hapel від 30 грудня 2014, 02:27

Николь написав:У меня все равно крутится в голове мысль: если хотят привить уважение к гимну, то стояние на улице этому не поможет.
Я помню, что у нас когда-то в школе практиковали гимн на первом уроке, но никого не задерживали на улице. Опоздал, простоял в коридоре гимн, зашел в класс.

Насчет дисциплины никто не спорит. Она нужна. Но может поискать другие методы решения ситуации, без прозябания на холоде? :)

ну ведь помогло же )
другие методы к сожалению в нашей стране не работают. народ не в состоянии принять элементарные вещи на высоком уровне самоосознания, поэтому приходиться доносить простым и доступным методом - через физический и моральный дискомфорт.
5-й школе + ))
Аватар користувача
Hapel
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1781
З нами з: 07 листопада 2008, 02:13
Blog: View Blog (1)
Стать: Мужчина

Поперед.

Повернутись в Справи сімейні

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron
:
: