Є єдиний вихід/шлях перемоги/

Все про всіх

Є єдиний вихід/шлях перемоги/

Повідомлення Вепр від 05 березня 2009, 06:26

Тотальна мобілізація.

Знову і знову чергові наволоч-шоу, що відбуваються чи то на Інтері чи любителя італійського футболу шукають винних у всіх незгодах у країні.
Не знаю – можливо комусь і подобається дивиться копирсання т.н. “еліти” у своїй-чужій не дуже чистій білизні. Можливо хтось отримує від цього насолоду. Чесно мені байдуже.
Тільки не байдуже, що розігруючи ці баран-шоу – ці мілки політичні спекулянти думають перенаправити вектор народного гніву з себе на такого ж, як сам опонента. Ці “власники життя” відчуваючи велике хитання човна зараз ведуть відчайдушну боротьбу за відсторонення своєї шиї від гілйотини, намагаючись терміново очолити протестний рух чи рухи. Викидуються гроші на пошук лідерів, що зможуть очолити і пригасити хвилю народного гніву. Чи в поганому випадку трансформувати гнів на іншу нішу. Та ще не потрібно забувати, що всі вони хоч похилого, хоч молодого синьо-комірцевого віку – всі вони продукт партноменклатурної системи. Ця номенклатурна наволоч завжди перебувала при владі. Раніше в одній партії тільки змінюючи посади, зараз змінюючи партії, погляд і посади щоб тільки дупою при кориті. Дивлячись на ці “сповнені інтелекту” обличчя з палаючими доларовими очима хочу запитати, а яка різниця Україні і українцям якого партійного кольору ці костюми ві д кутюрьє чи вітонів? І все правильно роблять робітники, що стоять за своє. Але хочу запитати – “Влада Радам” – яяким радам. Де сидять маріонетки все тих же костюмів та сарафанів? Ці маріонетки будуть посміхатись та піддакувати Вам – та на своїх ристалищах-сесіях навіть пальцем не поворухнуть про допомогу. Єдине, що зможуть зробити це вигороджуючи вашого “пана” Олійника кричати про злочинну “помаранчеву владу”. Але робітники таки х же підпрємств того ж пана в Тернополі,
Білій Церкві чи Вінниці з подачі тих же рад будуть кричати про злочинний “синій” беспрєдєл. А скільки таких панів та підпанків по всій Україні. І знову все той же біг по колу. Все те ж тільки під іншою начинкою та все одно ці олігархічні покидьки залишаться при владі. Так що гасло “Владу Радам” – зараз являється все тою ж водою, що тече на млини олігархічних кланів.
Також не будемо забувати про мерів та голів селишних рад.
Розглядаючи те що твориться на місцях можна з повною певністю сказати – практика Черновецького впроваджена чи впроваджується по всій країні. І з 100 % впевністю можна констатувати – голови не будуть захищати народ. Вони також будуть захищати тільки себе чи тільки вузькі корпоративно-партійни інтереси.
Український народ зараз нікому крім себе не потрібен. Нам відвели місце простих споглядачів боротьби ницих “титанів” між собою за наші ж душі. І за ці душі йде боротьба – боротьба не тільки внутрішня але і зовнішня. Як ніколи Україна опинилася на межі нової руїни та розділу, що знищить нашу націю назавжди. Можливо ще дадуть право пару пісень про «Ти мене підманула …» проспівати але на цьому і все. На цьому і закінчеться наше існування в своїй-не своїй країні.
Чому ж так трапилось? Чому вибух національного піднесення 90-х, початку та середини першого десятиріччя 21 – ого століття не приніс Україні і нам українцям та патріотам країни бажаного успіху. Народ знову був відкинутий від контролю за владою. І можливо ця прірва між владою і народом стала ще більше чим при роках розгулу комунізму. На нашу думку внутрішній чинник переважив навіть зовнішні впливи . Це –
- наша дов і ра та безконтрольність за діями т.н. «лідерів» нації ;
- те, що ці т.н. «лідери» своє «жертвоприношення Владі»
позиціонують тільки через призму свого гаманця.
Так за маленьким виключенням тих, що реально йшли у владу працювати на країну і народ і яких потім кулуарно викидували, вбивали, шельмували – ми отримали Владу спекулянтів. Ці спекулянти продавали, продають і будуть продавати все – народ, землю, виробництва, Україну – бо у них така психологія. Ця психологія дуже проста – без моралі та угризіння совісті «зрубити бабла і звалити». І зараз ця спекулянтська навала пазурами чіпляється за останню можливість стати при владі і розпродати всі залишки і останнім штрихом це повністю продати Україну. Іменно через це такий круговорот та швидкість показових дій при т.н. «владі».
Тільки через це йде жорстка війна між групами спекулянтів олігархів.
Тільки через це вони закидують в маси ідеї можливості розвалу та поділення України.
Тільки через це висувають нові вибори без вибору і зомбують нас різними своїми маріонетками – прохвесорами, зайчиками, дівами з косою, тим хто не потрібен Україні, комуністом-бізнесменом, слабким президентом.
Йде жорстка боротьба між ними. Але в цій боротьбі вони забули про головне – що не вони обирають народ, а навпаки МИ НАРОД ВИБИРАЄМО чи ВИКИДАЄМО їх в небуття. Кожен повинен зрозуміти нам з ними не вжитись. Досить підтримувати і працювати на кольорові олігархічні партійні рухи. Досить створювати і розтягувати народ по різним спілкам, клубам де три гетьмана на одного слухача. Досить показувати свої амбіції та владні нахили коли стоїть питання існування України. Яка різниця в якій десятці поведуть до рову на розстріл після того, як втратимо державу. Чи смисл головенствувати у вигнанні це все на що ви здатні? Все це вже було в нашій історії і не раз.

Дивлячись на цю вже оголошену війну державі, народу Україні, всім патріотам та друзям нашої суверенної, батьками даної нам землі УГО «Український Спротив» оголошує тотальну мобілізацію всіх в одну народну силу. Всім патріотам нації і держави, всім нашим друзям, безпартійним і партійним. Всім, що зневірились. Всім.
Ми направляємо цю відозву. У нас залишився останній шанс стати господарями на нашій землі. Ми направляємо цей заклик до єднання кожному через засоби громадської інформації – газети, радіо телебачення, Інтернет . Ми направляємо цей заклик в народні громадські, партійні, спілкові, рухові комітети. Ми готові провести зустріч всіх бажаючих до об`єднання.
Ми залишаємо за собою право інформувати Україну про тих хто відмовився і тим самим зголосив себе на підтримку олігархічної влади.
Ми не змінюємо державний устрій держави. Ми боремось проти злочинців, що захопили владу в країні.

Разом переможемо. По одинці –підемо в небуття.

Вепр
Аватар користувача
Вепр
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 1
З нами з: 04 березня 2009, 14:19
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Є єдиний вихід/шлях перемоги/

Повідомлення fossil man від 05 березня 2009, 08:00

А яким олігархічним кланом проплачений "громадський спротив"?
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)


Повернутись в Новини звідусіль

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron
::