Народ а що таке незалежність?

Життя нашого міста. Його новини та події.

Модератор: Aurora

Народ а що таке незалежність?

Повідомлення Земля від 17 серпня 2009, 12:54

Скоро День Незалежності, 18 річниця до речі. Країна досягла повноліття, суне в Європу, наполеонівські плани і всяка інша фігня... А як живемо сьогодні ми, українці? Ми патріоти? Чи нам до фєні всі ця маячня з національною єдністю, рідною мовою, Шевченком, Франком, Лесею, державою, прапором і вишиванкою?
Поясніть, ЯК УКРАЇНЕЦЬ СТАВИТЬСЯ ДО СВОЄЇ УКРАЇНИ, і що для нас є це дивне слово "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ"?
Аватар користувача
Земля
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 29
З нами з: 10 листопада 2008, 13:27
Blog: View Blog (0)

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення tamagochy від 17 серпня 2009, 17:39

Незвисимость в нашей стране означает что власть от нас не зависима, плевать она хотела на народ и сама себе там приваровывает )
Аватар користувача
tamagochy
Старша група
Старша група
 
Повідомлення: 78
З нами з: 10 листопада 2008, 14:01
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення serega від 17 серпня 2009, 19:23

Чи нам до фєні всі ця маячня з національною єдністю, рідною мовою, Шевченком, Франком, Лесею, державою, прапором і вишиванкою

Вот точно сказанно, лучше бы все силы направили на улучшение жизни в стране, чем заниматься шароварщиной, да ура патриотизмом.
Аватар користувача
serega
Студент
Студент
 
Повідомлення: 938
З нами з: 08 листопада 2008, 11:14
Звідки: Понаехали
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення Земля від 18 серпня 2009, 09:44

Та блін, я взагалі не розумію тоді про, що ми говоримо!!! Премось кудись в Європу, де, між іншим, всі патріоти: поляки (затяті патріоти), росіяни (зброю за Росію піднімуть), німці (взагалі мови нема) та і куди не тицьни пальцем на карті сучасної Європи кругом люди себе шанують, свою країну шанують, свою мову шанують, свою працю шанують і оберігають. А чомусь у нас старше покоління (зовсім старше) марить химерами Радянського Союзу, а накачана оптимізмом й ентузіазмом молодь кричить я патріот начепивши жовто-блакитну стрічку. може це гарний початок патріотизму, але хана державності якщо ніхто не шарить що треба в першу чергу захищати!!!!!
Аватар користувача
Земля
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 29
З нами з: 10 листопада 2008, 13:27
Blog: View Blog (0)

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення tamagochy від 18 серпня 2009, 11:21

Когда я перестану себя защищать от выкидонов властьимущих тогд я подумаю над любовью к родине... И вообще для меня родной язык русский, а теперь тыкни мне на карту в страну где есть население говорящее на 2 разных языках примерно 50 на 50 и один из этих языков не государственный. Тогда мы сможем продолжить дискуссию о патриотизме )
Аватар користувача
tamagochy
Старша група
Старша група
 
Повідомлення: 78
З нами з: 10 листопада 2008, 14:01
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення Земля від 18 серпня 2009, 12:11

tamagochy написав: тыкни мне на карту в страну где есть население говорящее на 2 разных языках примерно 50 на 50 и один из этих языков не государственный


то я до того і веду, що у нашого народу дивне розуміння самих себе.
просто рідна мова і державна зовсім дві різні речі. для мене рідна російська бо мене нею виховували, але так сталося, що вже років 20 живу в Україні (і в паспорті у мене написано "громадянин України") тому я поважаю цю країну, її традицію, історію, культуру і мову в незалежності яка для мене є рідною. А любов до своєї землі й "захищати себе від влади" це тим більше дві різні речі. Усвідомлення себе українцем у повному сенсі цього слова і дурість Верхради це теж два кінці однієї справи.

Хоч це правда, стосовно того, що поки кожен з нас не буде себе гідно почувати на своїй землі ні про який патріотизм і мови бути не може... :!:
Аватар користувача
Земля
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 29
З нами з: 10 листопада 2008, 13:27
Blog: View Blog (0)

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення serega від 18 серпня 2009, 13:31

тому я поважаю цю країну, її традицію, історію, культуру

+100500 только я както слабо представляю эту страну отдельно от россии. да и исторически украина была больше времени частью других государств, чем независимым государством. ИМХО
Аватар користувача
serega
Студент
Студент
 
Повідомлення: 938
З нами з: 08 листопада 2008, 11:14
Звідки: Понаехали
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення Dema від 18 серпня 2009, 20:28

Земля написав:Поясніть, ЯК УКРАЇНЕЦЬ СТАВИТЬСЯ ДО СВОЄЇ УКРАЇНИ, і що для нас є це дивне слово "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ"?

мне кажется, что для "простого смертного" независима страна или зависима очень условное понятие. можно в зависимой стране жить более независимо, чем некоторые живут например на Украине. вам не кажется, что простой люд начинает напоминать рабов и возвращается рабовладение. причём рабовладельцами то и являются те, кто так стремился к независимости страны, ну или их приблежённые, или родственники. ведь независимость нужна была только для того чтобы получить больше власти.
Тот, кто не понял твоего молчания, вряд ли поймет твои слова
Аватар користувача
Dema
Ангел
Ангел
 
Повідомлення: 6428
З нами з: 07 листопада 2008, 12:47
Blog: View Blog (0)

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення fossil man від 19 серпня 2009, 08:38

Dema
Зображення
Аватар користувача
fossil man
Черная метка
Черная метка
 
Повідомлення: 5638
З нами з: 07 листопада 2008, 08:46
Blog: View Blog (0)

Re: Народ а що таке незалежність?

Повідомлення Земля від 19 серпня 2009, 09:30

Dema написав:мне кажется, что для "простого смертного" независима страна или зависима очень условное понятие


якщо порівняти нас із, наприклад, сполученими штатами, я маю на увазі їх ставлення до своєї незалежної країни і з цієї точки зору до самих себе. ну хіба у нас не може бути так? на скільки ми кращі з якого боку не глянути (культура,мова, історія, географія...), але їх кострубата мова визнана мовою міжнародного спілкування, в той час як наша - одна з кращих серед світових, їх конвеєрний продакшн фільмів, позбавлений будь-яких глибоких почуттів, і який не має нічого спільного із кінематографом як мистецтвом, лопає з попкорном цілий світ... Ну що в них є хорошого? - Пластмасовий макдональдс... здорові дупи... силіконові співачки і актриски... безглузді закони( http://www.saga.ua/43_articles_showarticle_1084.html ) над якими приколюється весь світ....

МИ Ж КРАЩІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
хоч може через двісті років незалежності і ми станемо такими небідними і гордими... О! як би хотілось це побачити і відчути ...
Аватар користувача
Земля
Карапуз
Карапуз
 
Повідомлення: 29
З нами з: 10 листопада 2008, 13:27
Blog: View Blog (0)

Далі

Повернутись в Наше місто

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей

cron
:
: