Знижки на телефони

З'ясування відносин по важливим та не дуже питанням

Модератор: Николь

Знижки на телефони

Повідомлення aaaaaa від 22 листопада 2021, 21:41

Зараз планую покупку нової моделі мобільного телефону і вирішив порадитися з вами на рахунок пошуку хороших смартфонів зі знижками. Як думаєте, чи можна заощадити на покупці смартфона зараз?
aaaaaa
Дошкільня
Дошкільня

Повідомлення: 102
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Знижки на телефони

Повідомлення AnPervak від 23 листопада 2021, 13:49

aaaaaa написав:Зараз планую покупку нової моделі мобільного телефону і вирішив порадитися з вами на рахунок пошуку хороших смартфонів зі знижками. Як думаєте, чи можна заощадити на покупці смартфона зараз?

А що у вашому розумінні хороший мобільний телефон загалом? Просто у всіх людей свої запити щодо продуктивності та характеристик у смартфонів, тому потрібно індивідуально підбирати.
AnPervak
Старша група
Старша група

Повідомлення: 99
Стать: Мужчина

Повідомлення aaaaaa від 23 листопада 2021, 15:55

AnPervak написав:
А що у вашому розумінні хороший мобільний телефон загалом? Просто у всіх людей свої запити щодо продуктивності та характеристик у смартфонів, тому потрібно індивідуально підбирати.

Для мене хороший мобільний телефон – це модель, яка має всі необхідні на сьогоднішній день параметри та функціонал. Але при цьому дуже дорогих я не розглядаю телефони.
aaaaaa
Дошкільня
Дошкільня

Повідомлення: 102
Стать: Дівчина

Повідомлення AnPervak від 23 листопада 2021, 19:43

aaaaaa написав:
Для мене хороший мобільний телефон – це модель, яка має всі необхідні на сьогоднішній день параметри та функціонал. Але при цьому дуже дорогих я не розглядаю телефони.

Просто при виборі мобільного телефону потрібно звертати увагу і відштовхуватися від різних критеріїв вибору. Як за функціоналом телефону, так і за конкретним бюджетом, яким ви маєте в своєму розпорядженні на його подальшу покупку. А заощадити на покупці смартфона можна буде у Чорну п'ятницю https://blog.foxtrot.com.ua/mobilna-ele ... strot.html Це день масових знижок на будь-які види товарів, так що буде у вас хороша можливість заощадити гроші на покупці мобільного.
Зображення
AnPervak
Старша група
Старша група

Повідомлення: 99
Стать: Мужчина

Повернутись в Поговоримо...

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

::