Рішення суду з повірки лічильників води

Життя нашого міста. Його новини та події.

Модератор: Aurora

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення meandr від 22 квітня 2015, 17:04

В мене в квитанціях щоразу зазначене попередження про те, що термін перевірки лічильника минув ще в 2010 році, але все ніколи було займатись таким питанням. Зараз, коли ціна на воду вже з травня :shock: :shock: 16,46 думаю перевірити - може він більше "накручує" . Як проводиться така процедура ніколи не цікавилась. Сьогодні вирішила дізнатись у водоканалу - кажуть, що вони можуть тільки зняти пломбу та потім її встановити, "всю решту я повинна самостійно вирішити" :mega_shok: Питаю "що я повинна вирішити конкретніше". Відповідь вразила "На ваш розсуд, самостійно вирішуйте" ще звучали слова типу "ЖЕК" та "часнікі". Я так розумію, що ЖЕК або приватні підприємства можуть надати мені послугу перевірки лічильника. Хтось може пояснити який порядок дій?
Мудрость, как ни странно, приходит к нам с двумя "г": генами и годами.
Аватар користувача
meandr
Піонер
Піонер
 
Повідомлення: 381
З нами з: 16 квітня 2010, 11:54
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення Заюшка82 від 22 квітня 2015, 19:14

meandr
У водоканалі, одразу за абонвідділом знаходиться кабінет приватної фірми яка займається перевіркою лічильників, зазвичай з водоканалу туди й направляють. Ми здавали перед НР. Можливо є й дешевше, але возитись мені не хотілось, і так купа платіжок, сходи заплати, принеси, покажи. Я від такого відвикла. Лічильники забирають в певний день, раз в тиждень. Краще поточнити коли саме щоб не бути без лічильника дуже довго. Нам порахували період без лічильника по середній відзнаці 2 роки тому, тоді ми використовували в 2 рази більше води ( 2 роки я вже плачу через Приват24, і показники які я вказую, через систему, як виявилось, не проходять)
Аватар користувача
Заюшка82
Комсомолець
Комсомолець
 
Повідомлення: 799
З нами з: 17 березня 2011, 17:10
Blog: View Blog (0)
Стать: Дівчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення user01 від 23 квітня 2015, 12:33

meandr
Є два види повірки лічильників води: періодична та з власної ініціативи.
При періодичній повірці (раз у 3-4 роки) водоканал сам має прийти зняти лічильник, повірити його та принести назад, плата за це вже включена до тарифу на воду, додатково нічого платити не потрібно.
Якщо ж у Вас є сумніви щодо показників лічильника, то Ви маєте право самостійно повірити його, але вже за власний рахунок. Водоканал у цьому випадку лише розпломбовує лічильник та потім ставить пломбу після монтажу повіреного лічильника.
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення user01 від 19 квітня 2016, 09:56

Всім чесним людям мої вітання!
Підніму стару тему з повірки лічильників води, бо Бориспільводоканал все не заспокоїться і продовжує використовувати стару корупційну схему через Акваенергосервіс. Нагадаю, що згідно чинного законодавства і це підтверджено рішеннями судів періодична повірка та всі роботи з демонтажу, монтажу має проводить водоканал за свій рахунок.
Цитувати законодавство не буду, дам лише посилання, можете зайти в інтернет і почитати самі.
Отже, відповідно до п.4 ст.17 ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність повірка лічильників за рахунок водоканалу. Мало того відповідальність за це покладена теж на водоканал. Плата за повірку включена в тариф.
Крім того, КМУ своєю постановою № 474 від 08.07.2015 затвердив Порядок подання лічильників на повірку, в якому також ще раз вказав, що повірка за рахунок водоканалу, розписав всі дії водоканалу з цього питання, направлення споживачу рекомендованого листа, пред‘явлення направлення на повірку, демонтаж, монтаж та ін. Споживач до цього взагалі немає ніякого відношення. Все має зробити водоканал.
І щодо оплати. Мерія визнала, що повірка вже включена в тариф на воду у своєму листі № 172 від 23.03.2015 «Про виконання постанови Бориспільського міськрайонного суду від 13.08.2014 № 359\4492\14-а». Цитата: «Враховуючи, що таким чином на даний час витрати на проведення повірки лічильників включені у витрати з надання послуг з централізованого постачання води,…»
При цьому, жодним законом не передбачено обов‘язок споживача робити періодичну повірку за свій рахунок. Навпаки все за рахунок водоканалу і ніякого Акваенергосервісу не передбачено.
Кому це вигідно? Відповідь очевидна – Ганушу та Федорчуку.
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення vladsheva від 20 квітня 2016, 08:38

user01
Дякую Вам!!!!
Це дуже корисна і важлива проведена Вами робота і надана інформація!!!
Аватар користувача
vladsheva
Піонер
Піонер
 
Повідомлення: 425
З нами з: 22 червня 2011, 14:37
Звідки: 45 сектор
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення znatok від 20 квітня 2016, 09:24

vladsheva написав:user01
Дякую Вам!!!!
Це дуже корисна і важлива проведена Вами робота і надана інформація!!!


:good:
Аватар користувача
znatok
Флудер
Флудер
 
Повідомлення: 1213
З нами з: 02 жовтня 2010, 01:58
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення user01 від 22 вересня 2016, 10:47

http://www.borispol-voda.com.ua/…/stories/downloads/8113.PDF
Відкрив структуру тарифу. І диво, повірка включена в тариф, п.3.5 та п.3.6.
Тепер вже можна не платити ніяким акваенергосервісам чи ще комусь
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення user01 від 05 жовтня 2016, 10:42

Прошу всіх чесних людей підтримати мою петицію. Це майже останній крок у ліквідації корупційної схеми
http://borispol-rada.gov.ua/index.php/i ... kanal.html
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення user01 від 26 жовтня 2016, 15:37

Ну що ж, мабуть, вже тепер все, game over, як кажуть. Лист виконкому каже, що повірка вже в тарифі. Знадобилося 7 років. Але результат є! Вітаю всіх чесних людей з цим!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
user01
Яслі
Яслі
 
Повідомлення: 64
З нами з: 27 листопада 2011, 17:56
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Re: Рішення суду з повірки лічильників води

Повідомлення MONro від 01 грудня 2017, 15:54

Добрый день. Как сейчас обстоит ситуация с поверкой счетчиков, кто в курсе?
Пришла бумажка о необходимости произвести плановую поверку.
Посмотрел новую структуру тарифа, они теперь п.3 не раскрывают подробно и сумма по этому пункту стала существенно меньше, чем была раньше.
http://www.borispol-voda.com.ua/images/ ... ucture.pdf
Аватар користувача
MONro
Немовля
Немовля
 
Повідомлення: 8
З нами з: 07 квітня 2011, 09:24
Blog: View Blog (0)
Стать: Мужчина

Поперед.Далі

Повернутись в Наше місто

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

:
: